Strana nenalezena

Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vyzkoušet vyhledávací formulář, mapu webu nebo přejděte na titulní stránku. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme


Requested page was not found

We're sorry, but the requested page was not found. The page you are looking for could have been deleted, renamed or it is temporarily unavailable. If you entered the address yourself, please make sure you typed it correctly.

If you are looking for something specific, we recommend that you use the search form, web map or return to the home page. Please contact us if the problem persists.

Thank you

 

Reference klientů

10.4.2013

Děkujeme za ochotu, trpělivost, obětavost, lidskost a za perfektní profesionalitu

Veronika Caisová
Na paní Janekovou jsem dostala doporučení od kamarádky. Chtěla jsem poradit s životními pojistkami, spotřebitelskými úvěry a hypotékou, kterou jsem měla společně s rodiči. Hypotéka byla v kombinaci se životním pojištěním. Splátky všeho byly dost zatěžující. Paní Janeková mi navrhla refinancování a tím snížení splátek.

Více doporučení