Strana nenalezena

Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vyzkoušet vyhledávací formulář, mapu webu nebo přejděte na titulní stránku. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme


Requested page was not found

We're sorry, but the requested page was not found. The page you are looking for could have been deleted, renamed or it is temporarily unavailable. If you entered the address yourself, please make sure you typed it correctly.

If you are looking for something specific, we recommend that you use the search form, web map or return to the home page. Please contact us if the problem persists.

Thank you

 

Reference klientů

23.5.2012

Poděkování - pochvala

Petr Smětal
Vážení obchodní přátelé, ve věci financování koupě nemovitosti jsem se obrátil na Vaší společnost a Vaší finanční poradkyni paní Danu Berouskovou z pobočky v Karlových Varech. Po předchozích neblahých zkušenostech s finančním poradenstvím jsem byl velmi potěšen profesionálním přístupem paní Berouskové. K mojí naprosté spokojenosti vyřešila možnost financování koupě bytu. Budu-li mít v budoucnu potřebu financovat koupi nemovitosti úvěrem, rád se na finanční poradkyni paní Danu Berouskovou opět obrátím. Děkuji.

Více doporučení