Strana nenalezena

Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vyzkoušet vyhledávací formulář, mapu webu nebo přejděte na titulní stránku. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme


Requested page was not found

We're sorry, but the requested page was not found. The page you are looking for could have been deleted, renamed or it is temporarily unavailable. If you entered the address yourself, please make sure you typed it correctly.

If you are looking for something specific, we recommend that you use the search form, web map or return to the home page. Please contact us if the problem persists.

Thank you

 

Reference klientů

19.6.2012

Bez vaší pomoci bych jednání s bankou dávno vzdala

Marie Klementová
Milá paní doktorko, dovolte mi touto cestou Vám velmi poděkovat za Vaši pomoc při vyřízení hypotéčního úvěru na rekontrukci domu. Bez Vaší pomoci bych již jednání s bankou dávno vzdala. Vy jste mi nejen zařídila nadstandartní úrokovou sazbu, ale bez mrknutí oka za mne řešila v bance všechny problémy a vykomunikovala pro mne to nejlepší řešení.

Více doporučení