Reference bank

picture

Česká spořitelna

Společnost se dlouhodobě řadí mezi nejvýznamnější partnery České spořitelny, a.s. a představuje špičku v oblasti znalostí hypoteční problematiky i vysoké kvality zpracovávaných úvěrových obchodů.

picture

Equa bank

Společnost GOLEM FINANCE se během jednoho roku vzájemné spolupráce stala v oblasti poskytování hypotečních úvěrů jedním z našich největších obchodních partnerů.

picture

GE Money

GE Money považuje společnost GOLEM FINANCE za dlouholetého a důvěryhodného obchodního partnera.

picture

Hypoteční banka

Společnost GOLEM FINANCE, s.r.o. patří mezi významné externí partnery Hypoteční banky, a.s. Spolupráce je již několik let velmi úspěšná a kvalitní, a to jak z pohledu objemu schválených hypotečních úvěrů, tak i z hlediska komunikace s bankou při řešení jednotlivých obchodních případů.

picture

Komerční banka

Společnost Golem Finance, všichni její makléři a spolupracovníci pro mne znamenají záruku kvality, profesionality a odbornosti.

picture

mBank

Se společností Golem Finance spolupracujeme již od roku 2008. Její hypoteční makléři se velmi dobře orientují v dané problematice a seriózním a profesionálním způsobem tak poskytují klientům kvalitní a odborné služby v oblasti financování bydlení.

picture

Oberbank AG

Oberbank AG pobočka Česká republika spolupracuje se společností Golem Finance s.r.o. od roku 2007.

picture

Raiffeisenbank

Spolupráce Raiffeisenbank a. s. a společnosti GOLEM FINANCE s .r.o. započala v roce 2006 a společnost se hned od počátku zařadila mezi významné obchodní partnery banky v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů.

picture

UniCredit Bank

Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. od samého počátku spolupráce patřila mezi významné partnery UniCredit Bank v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů pro fyzické osoby a v podstatě ihned po etablování společnosti na český trh se zařadila mezi TOP 10 partnerů banky.

picture

Sberbank

Golem Finance patří mezi naše dlouhodobé partnery, spolupráce probíhá již od roku 2006. Za tuto dobu vnímáme pozitivní firemní kulturu a kvalitu spolupráce, kterou bychom rádi více rozšířili.

picture

Wüstenrot

Počátek spolupráce se společností GOLEM FINANCE se datuje do roku 2006 v oblasti hypotečních úvěrů, resp. do roku 2008 v oblasti stavebního spoření a úvěrů ze stavebního spoření. Tuto společnost považujeme za našeho významného partnera v oblasti financování bydlení. U GOLEM FINANCE oceňujeme především profesionalitu hypotečních makléřů a bezvadnou spolupráci s vedením společnosti i s back office.

Můžeme Vám poradit nebo pomoci?
Kontaktujte nás...

telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required