Srovnání sazeb hypoték - fixní sazby

 
 
let  
Datum aktualizace: 16.04.2019

*) propočet RPSN je proveden na základě klientem sdělených informací za pomocí standardní funkce MS Excel pro výpočet výnosového procenta na základě úročení, které předpokládá rok dlouhý 365 dní. Služby GOLEM FINANCE s.r.o. jsou bezplatné a do propočtu RPSN nevstupuje žádný poplatek za službu této společnosti.

Zvoleným parametrům neodpovídá žádný výsledek. Pravděpodobně budete muset snížit částku úvěru nebo nastavit kratší dobu splatnosti.

Legenda
Kreditní kartaKreditní karta
Klientem bankyKlientem banky
ÚčetÚčet
Pojištění úvěruPojištění úvěru
ObjemObjem
BonitaBonita
Speciální podmínkySpeciální podmínky

PŘÍLIŠ MNOHO NABÍDEK? VYUŽIJTE BEZPLATNÉ SLUŽBY HYPOTEČNÍHO MAKLÉŘE!

  • Doporučíme vám 3 nejvýhodnější varianty jak z pohledu ceny, tak vlastností úvěru
  • Připravíme vám řešení, které bude respektovat vaši finanční situaci a plány do budoucna.
  • Vyřídíme veškerou administrativu související s vyřízením úvěru a poradíme vám, jak úvěr co nejrychleji splatit
Získat nezávaznou nabídku

Získat nezávaznou nabídku

 - takto označené údaje jsou povinné
required
required 
required
 

 

Propočty z tohoto kalkulátoru budou odeslány v příloze vaší poptávky, kterou zasíláme v kopii na vámi zadaný e-mail.
Na vaši potávku budeme reagovat v pracovních dnech do 24 hodin.

 

Výstup ze srovnávače sazeb hypoték není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní při výpočtu byly zohledněny vámi zadané údaje. Výsledky vycházejí z dat, která nám poskytly pouze zde uvedené banky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 1,79% má měsíční splátku 12 400 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN* je 1,81 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 2 977 988 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vycházejíí z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Propočet je proveden za pomocí standardní funkce MS Excel pro výpočet výnosového procenta na zkladě úročení rokem dlouhým 356 dní. Služby GOLEM FINANCE jsou beplatné a proto do propočtu RPSN nevstupuje žádná odměna za zprostředkování úvěru. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru