Lukáš Hálek

Lukáš Hálek

Provozní servis

Mobil: 777 048 531
E-mail:

S úsměvem jde všechno lépe

Ve společnosti GOLEM FINANCE pracuji od roku 2008. Mezi mé hlavní činnosti patří zpracování účetnictví společnosti v návaznosti na daňovou problematiku, s tím spojená komunikace se státní správou, zpracování provizí společnosti, komunikace s partnery v oblasti registrování hypotečních makléřů u jednotlivých partnerů a dále podpora managementu společnosti. Mým cílem je dělat práci dobře a zodpovědně a být dobrou podporou pro management společnosti.

Tomáš Baumrt

Tomáš Baumrt

Servisní podpora

Telefon: 272 103 356
Mobil: 739 592 347
E-mail:

Vždy s Vámi budu jednat v rukavičkách

V GOLEM FINANCE jsem od září 2009 a mým hlavním posláním je správa našich cenových nástrojů a intranetu. Souběžně s tím se snažím poskytnout našim hypotečním makléřům veškerou servisní a technickou podporu. Jinými slovy pokud někoho zlobí počítač, programy, cenové nástroje, bankovní dokumenty, nastupuji na scénu já a problém přestává být problémem. Má podpora makléřů se tak stává podporou klientů.

Tomáš Sláma

Tomáš Sláma

Odborná podpora, metodika

Telefon: 272 103 353
Mobil: 725 390 428
E-mail:

Na každou otázku existuje odpověď

Hypotékami se ve svém profesním životě zabývám od roku 2008, to „pravé ořechové“ jsem ale objevil až s nástupem do společnosti GOLEM FINANCE na jaře 2011. Jsem zodpovědný za oblast metodiky hypotečních úvěrů, starám se i o související nástroje a komunikuji s bankami. Našim hypotečním makléřům se snažím být dobrým posluchačem a kvalitním poradcem při řešení jejich úvěrových případů s klienty.

Radka Opltová

Radka Locher

Poradenství a právní podpora

Mobil: 606 661 345
E-mail:

Dodržování právních norem a pravidel slušného chování je předpokladem dlouhodobých smluvních vztahů. Mým úkolem je zajistit, aby všichni ve společnosti GOLEM FINANCE měli jistotu, že podnikají v souladu s právním řádem a Etickým kodexem.

Radka Papoušková

Radomíra Papoušková

Projektový specialista

Mobil: 737 225 791
E-mail:

Kdo chvíli stál, už stojí opodál

GOLEM FINANCE poskytuje svým hypotečním makléřům vysokou úroveň podpory, týkající se podmínek poskytování financování bydlení, a to za všechny spolupracující partnery. Přesto, nebo právě proto v duchu rčení kdo chvíli stál, už stojí opodál, spolupracuji s vedením společnosti na dalším zlepšování a zkvalitňování úrovně této podpory. 

Luboš Svačina

Luboš Svačina

PR, media a web marketing

Mobil: 725 390 427
E-mail:

Z kapek se skládá moře

Se společností GOLEM FINANCE spolupracuji od jara 2011. Mým hlavním úkolem je zastupování společnosti ve vztahu k médiím a rozvíjení internetových aktivit firmy s cílem zvýšit povědomí o značce GOLEM FINANCE a přidané hodnotě, kterou hypoteční makléři přinášejí svým klientům při řešení financování bydlení.   

Petr Polák

Petr Polák

Technický servis

Telefon: 272 103 355
Mobil: 777 703 707
E-mail:

Není vám to jasné? Dám vám to do grafu

Již od roku 2006 spolupracuji se společností GOLEM FINANCE. Okruh naší spolupráce se postupně rozšiřoval a dnes nabízím pomocnou ruku zejména při vývoji aplikací, v reportingu obchodních výsledků i při analýze tržních dat. 

Pavel Dvorský

Pavel Dvorský

Vedení účetnictví, oblast daní

Mobil: 739 336 472
E-mail:

Úspěch v životě? To je vlastně rovnice: A = X + Y + Z. X znamená práce a Y fair play. A co Z? Z znamená držet jazyk za zuby.

Nejvíce známé daňové úlevy při koupi domu jsou odečitatelné hypoteční úroky a osvobození od daně z příjmů ze zisků při prodeji domu. Odpočet hypotečních úroků umožňuje půjčovat si peníze se slevou (odečtením úroků dostanete levnější půjčku). Používáte-li dům pro vlastní bydlení dva nebo více let, je možné ho prodat a mít zisk jen pro sebe.
Výsledkem je, že nejen dostanete levnější půjčku na bydlení, ale také máte budoucí zisk v kapse osvobozen od daně.