Dana Drásalová

Dana Drásalová

Vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele GOLEM FINANCE s.r.o.

Mobil: 774 436 639
E-mail:
Adresa kanceláře: Orlí 27, 602 00 Brno

Provozní doba:

Působnost: Brno a okolí, Blansko, Olomouc, Vyškov, Zlín, Znojmo
V oboru od roku: 2004

Najít nejvýhodnější hypotéku, postarat se o váš komfort v průběhu vyřízení úvěru a být s vámi po celou dobu splácení, je pro mě prioritou.

Nemusíte rozumět všemu, stačí jen vybrat si dobrého průvodce při řešení vašeho bydlení. Než se společně vydáme na cestu, je důležité vybrat správný směr – typ produktu, který bude splňovat všechny vaše očekávání. Mým úkolem je zařídit, aby zvolená cesta k vašemu novému bydlení byla pro vás co nejpohodlnější a nejrychlejší. Pomohu vám nejen s vyřízením úvěru v bance, ale i při jednání s realitní kanceláří, katastrem nemovitostí nebo s pojištěním nemovitosti.

Po celou dobu splácení se můžete spolehnout, že budu při vás stát a zajistím pro vás nadstandardní podmínky i v období refixace úvěru. Mou největší odměnou je spokojenost a věrnost všech mých klientů. Kdyby cokoliv, neváhejte mě kontaktovat.

 
Partneři

Dennert - Montovaný prefabrikovaný systém rodinných domů a staveb Real Aktiv: Váš partner pro nové bydlení

Reference klientů

22.2.2016

Lidská, povzbuzující, komunikativní

D.Ž. Brno
Lidská, povzbuzující, stálá, komunikativní, věci vše vždy vysvětlí a navrhuje jasné kroky. I při svém vedení záležitosti dává prostor k vyjádření a k výběru, jak to opravdu chceme a potřebujeme my, klienti. Doporučuji!

Více doporučení

Můžeme Vám poradit nebo pomoci?
Kontaktujte nás...

telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required