Reference klientů

30.11.2017

Poděkování za ochotu a odbornou pomoc

Nikola Pazlarová
Chtěla bych moc poděkovat paní Šestákové za ochotu a především odbornou pomoc při vyřizování hypotéky na byt. Její znalosti mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.

13.11.2017

Ochota, rychlost a odborná pomoc

Pavlína Krečmerová
Velké díky patří paní Šestákové za ochotu, rychlost, odbornou pomoc při vyřizování úvěru. Okamžitá reakce a znalost mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.

18.1.2017

Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem

Romana Šindelková
Jedním dechem a od srdce mohu říci, že tato pro mě velmi vážená dáma je člověkem na svém místě. Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem, nadhledem a jednáním.

30.10.2014

Poděkování spokojeného klienta

Tomáš Robenek
S paní Šestákovou jsem spolupracoval na koupi rodinného domu. Jsem velice rád, že jsem poznal tak schopnou, vstřícnou a pracovitou ženu, která byla pro nás s manželkou po 3 měsíce neustále nápomocna.

30.7.2014

Děkuji za 100% práci

Roman Svrček
Jelikož nejsem takový odborník v oboru financí, tak jsem si našel vaší firmu a paní Janu Šestákovou z Opavy.

28.7.2014

Makléřka je profesionální, rychlá, velice příjemná, dokáže poradit a vysvětlit

Eva Jackson
Chtěla bych se s Vámi podělit o vynikající přístup paní Šestákové, která nám pomáhala vyřídit hypotéku.

29.4.2014

Profesionalita, upřímnost, komunikace, trpělivost

Alexander Vovk
Dovolte mi napsat několik pozitivních řádků a poděkování Vaši kolegyni Dis. Janě Šestákové. V teto hektické době je velkým štěstím potkat kvalitního člověka a zároveň profesionála s těmi nejlepšími předpoklady.

17.1.2014

Byla jsem nadmíru spokojena

Ivana Složilová
Ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu k práci paní Jany Šestáková, DiS., hypoteční specialistky pobočky Golem Finance se sídlem v Opavě, která mi před pár týdny až měsíci pomáhala s vyřizováním hypotéky.

4.12.2013

Obdivujeme profesionální přístup

Jiří Krejčí & Jana Smijová
Rádi bychom vyzdvihli práci paní Jany Šestákové, která nám pomohla vyřešit složitou finanční situaci. Díky jejímu obětavému přístupu k práci i ve svém volném čase, se paní Janě podařilo udělat pro nás skoro neuvěřitelnou věc a to koupi rodinného domečku.

Děkujeme za pomoc s refinancováním hypotéky

Manželé Hrňovi
Chtěli bychom vyzvednout paní Janu Šestákovou, nejen, že nám pomohla s výběrem a následným refinancováním naší hypotéky ale také nám pomohla vyřešit naši finanční situaci v době, kdy jsem se ocitla na mateřské a naše finanční zajištění kleslo o značnou částku. Připravila návrh na zlepšení naší finanční situace a jakékoliv nejasnosti hned vysvětlila. Obracíme se na ni, kdykoliv potřebujeme vyřešit jakékoliv finanční záležitosti. Velice moc jí děkujeme.

Sami jsme nemuseli nic zařizovat

Petr Melena a Michala Štanderová
S vaší prací jsme velice spokojeni. Sami jsme nemuseli nic zařizovat, vše splněno podle našich požadavků. Vše, co jste řekla platí, takže jsme nemuseli mít strach, že by něco bylo špatně, nebo nevyšlo. Prostě není co vytknout, všem spolupráci s vámi vřele doporučujeme a předáváme kontakt dál.

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required