Reference klientů

5.8.2015

Znalosti, zkušenost a precizně odvedená práce

Tamara Mazničenková
Makléř: Petr Bach
Ráda bych Vám pane Bachu ještě jednou moc poděkovala za pomoc při získávání úvěru na úpravy bytu. Ráda jsem opět využila Vašich služeb, neboť vím, že se mohu spolehnout na Vaše znalosti, zkušenosti a precizně odvedenou práci.

1.7.2013

Bezkonkurenční přístup

Soňa Valentová
Makléř: Petr Bach
I když jsem pane Bachu nakonec nevyužila Vašich služeb a zůstala s hypotékou u původní banky, moc bych Vám chtěla poděkovat za Váš čas, který jste mi věnoval. Váš přímý přístup se nedá s ostatními poradci vůbec srovnávat. Vzhledem k tomu, se Vás i snažím doporučovat svým známým, kolegům a věřím, že v nich naleznete spokojené klienty.

14.8.2012

Perfektní znalost produktů. Žádné nerealistické sliby

Imrich Lozsi
Makléř: Petr Bach
Pan Bach je pro mne představitelem ideálního finančního poradce. Produkty, které nabízí, perfektně zná. Nedává nerealistické sliby jen proto, že by chtěl zákazníkovi za každou cenu něco prodat, ale snaží se najít řešení odpovídající jeho skutečným potřebám.

23.4.2012

Vysoce profesionální přístup

Tamara Mazničenková
Makléř: Petr Bach
Važený pane Bachu, prodávající bytu mi tedy potvrdila, že peníze z hypotéky přišly na účet do (...) a byly zaúčtovány tak, jak jsme plánovali. Ráda bych Vám současně ještě jednou poděkovala za Vaši pomoc a služby.

Předání kontaktu

Karel Brabec
Makléř: Petr Bach
Ve shonu okolo dofinalizování smluv s domem a rekonstrukcí jsem Vám zapomněl poděkovat za Vaší velikou pomoc se zařízením hypotéky. Kolegyně plánuje koupi domečku - mohl bych jí poslat na Vás kontakt, že by se v případě potřeby na Vás obrátila?

Úspora času, spokojenost

Michaela Borovcová
Makléř: Petr Bach
Vážený pane Bachu, bydlí se mi příjemně a jsem velmi spokojená, zdá se, že to nebyl špatný krok. Také ráda vzpomínám na všechna naše jednání. Kdyby všichni pracovali jako Vy, měli bychom všichni spoustu ušetřeného času, úsměv na rtech a byli bychom velmi spokojení.

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required