Reference klientů

1.12.2017

Vstřícná, milá a vždy k dispozici

Špelinovi
Chtěli bychom poděkovat paní Vejskalové za pomoc při vyřízení hypotéky. Paní Vejskalová je vstřícná, milá a vždy k dispozici.

3.1.2017

Kvalitní a profesionální přístup

Mykola Vasylyk
Dobrý den, chtěl bych poděkovat a pochválit p. Miloslavu Vejskalovou za její kvalitní a profesionální přístup k vyřizování mojí hypotéky. Je velmi milá a ochotná pomoc. Spolupráce byla perfektni. Moc vám děkuji.

23.3.2016

Oceňuji lidský přístup

L. Tejčková
Chtěla bych jen moc poděkovat paní Vejskalové za její přístup při vyřizování hypotéky. Je velmi milá a ochotná. Především oceňuji její lidský přístup a pochopení, které považuji za nadstandard.

8.2.2016

Velice příjemný člověk a profesionál

Jiří a Zdeňka Strakovi
Chtěl bych tímto způsobem poděkovat paní Vejskalové, která pracuje pro vaší firmu. Během vyřizování stavebního úvěru nám poskytovala veškeré služby s tímto spojené. Vždy jsme měli maximum potřebných informací, které souvisely s řízením.

4.1.2016

Vždy perfektně vysvětlila a poradila nebo sama zařídila

Daniela Ticová
Ráda bych vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za spolupráci s vámi. Nejen že jste moc příjemný člověk, ale v první řadě profesionál. Po celou dobu spolupráce jsem byla velice spokojená. Kdykoli jste byla na telefonu ochotně a rychle jste dělala svou práci i navíc co jste nemusela a vždy mi poradila nad rámec vaší práce.

17.7.2015

Jsem maximálně spokojen

Peter Balog
Spoluprací s paní Miloslavou Vejskalovou stejně jako s vyřízením hypotéky a taky s vyřízením úvěru jsem maximálně spokojen. .

17.12.2014

Vše ve 100% kvalitě

Martin Trik
Vážení, rád bych Vám poděkoval za spolupráci a dal Vám zpětnou vazbu o Vaší pobočce v Plzni. Děkuji velice paní Miloslavě Vejskalové za pomoc s vyřízením zpětné hypotéky.

13.5.2014

S prací a nasazením makléřky jsem byla velmi spokojena

Julie Bartoňová
Vzhledem k mé současné životní situaci – rozvádím se, a s tím spojené finanční vyrovnání, jsem byla nucena vzít si hypotéku. Tato situace mě vyčerpává jak finančně tak psychicky. Obcházela jsem sama banky a zjistila, že moje situace není tak jednoduchá pro získání úvěru.

7.4.2014

Poděkování za profesionální a kvalitní přístup

Miroslav Heřman
Chtěl bych tímto poděkovat a pochválit paní Miloslavu Vejskalovou za její profesionální a kvalitní přístup při vyřizování refinancování mojí hypotéky.

5.3.2014

Profesionální přístup, vstřícnost, ochota a časová flexibilita

Věra a Petr Havlíčkovi
Tímto bychom rádi vyjádřili poděkování paní Miloslavě Vejskalové. Je naší bankovní poradkyní již několik let a opakovaně jsme využili jejích služeb a poradenství, v neposlední řadě i tento měsíc ohledně refinancování hypotečního úvěru.

2.1.2014

Doporučuji dalším klientům

p. Lašťovka
Dobrý den. Rád by jsem se podělil o osobní zkušenost a 100% ní přístup hypoteční makléřky p. Vejskalové. Moc jí děkuji za vyřízení hypotéky.

13.11.2013

Spolupráce byla naprosto perfektní

L. Paitlová
Nemám nic co by se dalo vytknout, spolupráce byla naprosto perfektní.

6.11.2013

Perfektní spolupráce

Habrychovi
Z naší strany nelze označit spolupráci s paní Vejskalovou jinak, než perfektní. Neuvěřitelně lidský a ochotný přístup.

1.10.2013

Nemůžeme nic vytknout

Jan Vápeník
Pokud jde o hodnocení naší spolupráce, nemůžeme skutečně nic vytknout. Byli jsme spokojeni v obou případech (poprvé před 5 lety), líbí se nám Váš přístup, rychlost a pečlivost.

5.9.2013

Mám radost, že jsou společnosti, které lidem opravdu pomáhají

Michaela Holly
Chtěla bych velmi poděkovat paní Miloslavě Vejskalové za perfektně odvedenou práci, ohledně refinancováni hypotéky rodiny Hollých.

19.6.2013

Děkuji za ochotu a flexibilitu

Karel Zabloudil
Chtěl bych Vám tímto paní Vejskalová poděkovat za zprostředkování hypotečního úvěru.

6.6.2013

Vážená paní Vejskalová,

P. Pálková
chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při refinancování úvěru. Nelze dostatečně vyjádřit slovy vděčnost někomu, kdo vám v takové situaci dokáže nabídnout nejen profesionální pomoc, ale zároveň má lidský přístup ke klientovi.

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required