Reference klientů

24.9.2018

Muž činu a profesionál v oboru

Ondřej Veselý
Makléř: Tomáš Hálek
Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.

21.8.2018

Poděkování za naprosto profesionální a lidský přístup

Kalianko, Pauerová
Makléř: Jana Vojtová
Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Vojtové za naprosto profesionální, ale zároveň i lidský, přístup při pořízení hypotéky. Zodpovědně, pečlivě a s úžasným přehledem s námi vše prodiskutovala a vysvětlila.

19.6.2018

Spolupráce byla naprosto vynikající

Jakub Šabacký
Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! :-) S pozdravem, Jakub Šabacký

6.6.2018

Kladný a přátelský přístup. Mohu jen doporučit

Michal Novotný
Pana Procházku mohu jen doporučit. Kladný a přátelský přístup. Vše zařídí a hlavně se vším poradí. A po lopatě vysvětlí. Ať už se jednalo o novou hypotéku nebo refinancování. Ještě jednou děkuji

30.5.2018

Sám bych nikdy nebyl schopen se dostat na takové podmínky, jaké jsem získal

Tomáš J.
Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.

23.4.2018

Profesionální a zároveň velmi přátelský přístup

Radek a Fatemeh Obrusnik
Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky - Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.

19.3.2018

Poděkování za vyjednání výborných podmínek úvěru

Marie De La Hozová
Chtěla poděkovat paní Stehlíkové a její kolegyni za služby během vyřizování hypotéky. Jednak za vyjednání výborných podmínek (včetně úrokové sazby), tak i za vyřízení veškerého papírování a za ochotu nám vše podrobně vysvětlit. A v neposlední řadě i domluvu s prodávající stranou. Děkujeme mockrát. S pozdravem, Marie De La Hozová

19.3.2018

Vynikající přehled ve svém oboru

Jitka Sovová a Stanislav Kalous
Makléř: Ivetta Novotná
Profesionální poradenské služby paní Novotné si nemůžeme vynachválit. Ochotná, milá, rázná, má vynikající přehled ve svém oboru, zařídí i nemožné svou pracovitostí a zápalem pro práci, nic pro ni není problém a můžeme se na ni kdykoliv obrátit.

20.2.2018

Ochota, vstřícnost, flexibilita a lidský přístup

Hynek Plucnar
Srdečně děkujeme za služby paní Vymětalíkové. S přítelkyní jsme vyřizovali složitou situaci týkající se hypotéky. Paní Vymětalíková byla velice ochotná, vstřícná, flexibilní s vřele lidským a milým přístupem.

19.2.2018

It was a smooth sail through being foreigners! Vše šlo hladce i přesto, že jsme cizinci

Shohag & Ramit Bhargava
Makléř: Tomáš Hálek
It was an absolute pleasure having Mr. Tomas Halek as our hypotecni makler. He was extremely pleasant and very helpful. He promptly gave us detailed insight into all possibilities and it was a smooth sail through being foreigners!

30.1.2018

Nadstandardní, profesionální a lidský přístup

Pavel Vojtuš
Makléř: Jan Mikisek
Dobrý den, chtěl bych touto cestou opět poděkovat panu Mikiskovi za nadstandardní, profesionální a lidský přístup při našem jednání. Spolupracujeme spolu přes tři roky a vždy vše bez problémů. Tímto bych chtěl pana Mikiska doporučit.

24.1.2018

Vše jste mně vysvětlila a připravila jen k podpisu

Jan Kůs
Již jsem měl telefonát z banky, že veškeré zbylé dokumenty (LV a vinkulace) jsou v pořádku. Dnes jsem si již přepsal elektřinu a plyn a ve středu na byťák a je vše hotovo.

10.1.2018

Jste skuteční profíci a moc si považuji Vašeho nasazení

Iveta Tachecí
Vážená paní Čechlovská a paní Čížová, moc Vám děkuji za vaši pomoc a rady, jejichž výsledkem je úspěšné schválení mé hypotéky. Vím, že to nebylo vůbec jednoduché, děkuji osudu, že jsem Vás poznala.

5.1.2018

Skvělá zkušenost

Martin Fritz
Makléř: Roman Sejk
Dobrý den pane Ostatku a Hálku, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s prací vašeho makléře pana Mgr. Romana Sejka. Velmi oceňuji jeho vysokou profesionalitu, ochotu, proaktivní přístup i jeho silnou vlastnost - nikdy se nevzdat a najít nové řešení.

18.12.2017

Něco takového jsem jinde nezažil

Tomáš Grätz
Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za veškeré služby a pomoc při zprostředkování. Takovou odbornost, profesionalitu a i vstřícnost jsem opravdu nikde jinde v žádné firmě a nebo službě nezažil.

8.12.2017

Perfektní a profesionální služby

Lenka Hrušková
Ráda bych touto cestou poděkovala Ing. Janě Čechlovské za to, že pro mě odvádí perfektní a profesionální služby. Díky ní si mohu již podruhé realizovat své životní projekty a věřte, že zadání ode mě je vždy specifické a nestandardní.

1.12.2017

Vstřícná, milá a vždy k dispozici

Špelinovi
Chtěli bychom poděkovat paní Vejskalové za pomoc při vyřízení hypotéky. Paní Vejskalová je vstřícná, milá a vždy k dispozici.

30.11.2017

Poděkování za ochotu a odbornou pomoc

Nikola Pazlarová
Chtěla bych moc poděkovat paní Šestákové za ochotu a především odbornou pomoc při vyřizování hypotéky na byt. Její znalosti mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.

13.11.2017

Ochota, rychlost a odborná pomoc

Pavlína Krečmerová
Velké díky patří paní Šestákové za ochotu, rychlost, odbornou pomoc při vyřizování úvěru. Okamžitá reakce a znalost mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.

6.11.2017

Děkuji za to, že existují místa kde Vám opravdu pomůžou.

Michael Ed Horský
Vážená paní Ing. Jana Čechlovská mi několikrát obětavě se svým teamem pomohla, poradila a vybrala nejvhodnější a nejvýhodnější produkt – ANO financování a pojištění na jednom místě, po pár schůzkách, jsem jen podepisoval a podepisoval.

1-20/205 stránka: 1 [ ]

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required