Reference klientů

29.1.2019

Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu

Zuzana Krištofíková
Makléř: Roman Sejk
Pan Sejk nám pomohl s hypotékou v roce 2016. Jako cizinci jsme to měli o něco složitější a díky němu jsme se dostali k hypotéce a dokonce do banky, která se s námi, jako jednotlivci, původně nechtěla ani bavit. Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu.

5.12.2018

Byla jsem nadmíru spokojená

Jitka Rychlíčková
Vážená paní Poboráková, vážená paní Irhová. Ráda bych Vám oběma touto cestou poděkovala za poskytnuté služby. Byla jsem nadmíru spokojená.

4.12.2018

Velmi profesionální, vstřícná a vše nám vysvětlila

Dana Juránková
Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Michaele Karkulové Bartošové. Je velmi profesionální, vstřícná, vše nám vysvětlila a již podruhé nám pomohla s hypotékou k naší spokojenosti. Své práci opravdu rozumí, můžeme ji dalším klientům vřele doporučit.

30.11.2018

Ocenění profesionální práce

Tereza Peroutíková
Rada bych touto cestou ocenila profesionální práci a finanční poradenství paní Ing. Nataši Tomíčkové při zajištění hypotéky.

20.11.2018

Své práci opravdu rozumí

Jana a David Orszulíkovi
Chtěli bychom touto cestou vyjádřit spokojenost se službami, které nám poskytla paní Ing. Adéla Vymětalíková. Děkujeme za pomoc při vyřizování hypotéky, za její přístup a čas, který nám věnovala. Své práci opravdu rozumí.

22.10.2018

Doporučení na 100%

Hana Tomé Marques
Chtěli bychom vřele poděkovat paní Stehlikové za vyřízení hypotéky na náš byt. Její profesionalita, úroveň práce, znalosti a veškerá organizace je opravdu obdivuhodná.Je to správná osoba na správném místě. Bez ní bychom asi byt nikdy neměli! Děkujeme také její paní assistentce. Doporučení na 100%.

24.9.2018

Muž činu a profesionál v oboru

Ondřej Veselý
Makléř: Tomáš Hálek
Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.

21.8.2018

Poděkování za naprosto profesionální a lidský přístup

Kalianko, Pauerová
Makléř: Jana Vojtová
Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Vojtové za naprosto profesionální, ale zároveň i lidský, přístup při pořízení hypotéky. Zodpovědně, pečlivě a s úžasným přehledem s námi vše prodiskutovala a vysvětlila.

19.6.2018

Spolupráce byla naprosto vynikající

Jakub Šabacký
Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! :-) S pozdravem, Jakub Šabacký

6.6.2018

Kladný a přátelský přístup. Mohu jen doporučit

Michal Novotný
Pana Procházku mohu jen doporučit. Kladný a přátelský přístup. Vše zařídí a hlavně se vším poradí. A po lopatě vysvětlí. Ať už se jednalo o novou hypotéku nebo refinancování. Ještě jednou děkuji

30.5.2018

Sám bych nikdy nebyl schopen se dostat na takové podmínky, jaké jsem získal

Tomáš J.
Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.

23.4.2018

Profesionální a zároveň velmi přátelský přístup

Radek a Fatemeh Obrusnik
Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky - Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.

19.3.2018

Poděkování za vyjednání výborných podmínek úvěru

Marie De La Hozová
Chtěla poděkovat paní Stehlíkové a její kolegyni za služby během vyřizování hypotéky. Jednak za vyjednání výborných podmínek (včetně úrokové sazby), tak i za vyřízení veškerého papírování a za ochotu nám vše podrobně vysvětlit. A v neposlední řadě i domluvu s prodávající stranou. Děkujeme mockrát. S pozdravem, Marie De La Hozová

19.3.2018

Vynikající přehled ve svém oboru

Jitka Sovová a Stanislav Kalous
Profesionální poradenské služby paní Novotné si nemůžeme vynachválit. Ochotná, milá, rázná, má vynikající přehled ve svém oboru, zařídí i nemožné svou pracovitostí a zápalem pro práci, nic pro ni není problém a můžeme se na ni kdykoliv obrátit.

20.2.2018

Ochota, vstřícnost, flexibilita a lidský přístup

Hynek Plucnar
Srdečně děkujeme za služby paní Vymětalíkové. S přítelkyní jsme vyřizovali složitou situaci týkající se hypotéky. Paní Vymětalíková byla velice ochotná, vstřícná, flexibilní s vřele lidským a milým přístupem.

19.2.2018

It was a smooth sail through being foreigners! Vše šlo hladce i přesto, že jsme cizinci

Shohag & Ramit Bhargava
Makléř: Tomáš Hálek
It was an absolute pleasure having Mr. Tomas Halek as our hypotecni makler. He was extremely pleasant and very helpful. He promptly gave us detailed insight into all possibilities and it was a smooth sail through being foreigners!

30.1.2018

Nadstandardní, profesionální a lidský přístup

Pavel Vojtuš
Makléř: Jan Mikisek
Dobrý den, chtěl bych touto cestou opět poděkovat panu Mikiskovi za nadstandardní, profesionální a lidský přístup při našem jednání. Spolupracujeme spolu přes tři roky a vždy vše bez problémů. Tímto bych chtěl pana Mikiska doporučit.

24.1.2018

Vše jste mně vysvětlila a připravila jen k podpisu

Jan Kůs
Již jsem měl telefonát z banky, že veškeré zbylé dokumenty (LV a vinkulace) jsou v pořádku. Dnes jsem si již přepsal elektřinu a plyn a ve středu na byťák a je vše hotovo.

10.1.2018

Jste skuteční profíci a moc si považuji Vašeho nasazení

Iveta Tachecí
Vážená paní Čechlovská a paní Čížová, moc Vám děkuji za vaši pomoc a rady, jejichž výsledkem je úspěšné schválení mé hypotéky. Vím, že to nebylo vůbec jednoduché, děkuji osudu, že jsem Vás poznala.

5.1.2018

Skvělá zkušenost

Martin Fritz
Makléř: Roman Sejk
Dobrý den pane Ostatku a Hálku, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s prací vašeho makléře pana Mgr. Romana Sejka. Velmi oceňuji jeho vysokou profesionalitu, ochotu, proaktivní přístup i jeho silnou vlastnost - nikdy se nevzdat a najít nové řešení.

1-20/211 stránka: 1 [ ]

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required