Reference bank

obrázek

Česká spořitelna

Společnost se dlouhodobě řadí mezi nejvýznamnější partnery České spořitelny, a.s. a představuje špičku v oblasti znalostí hypoteční problematiky i vysoké kvality zpracovávaných úvěrových obchodů.

obrázek

Equa bank

Společnost Golem Finance patří k prvním partnerům, se kterými navázala Equa bank úzkou spolupráci již v roce 2011. Po celou dobu partnerství s Golem Finance vnímáme a oceňujeme profesionální přístup, vysokou odbornost hypotečních makléřů a primární zájem na poskytování kvalitních a ucelených služeb klientovi.

obrázek

Moneta Money Bank (dříve GE Money Bank)

GE Money považuje společnost GOLEM FINANCE za dlouholetého a důvěryhodného obchodního partnera.

obrázek

Hypoteční banka

Společnost GOLEM FINANCE, s.r.o. patří mezi významné externí partnery Hypoteční banky, a.s. Spolupráce je již několik let velmi úspěšná a kvalitní, a to jak z pohledu objemu schválených hypotečních úvěrů, tak i z hlediska komunikace s bankou při řešení jednotlivých obchodních případů.

obrázek

Komerční banka

Společnost Golem Finance, všichni její makléři a spolupracovníci pro mne znamenají záruku kvality, profesionality a odbornosti.

obrázek

mBank

Společnost  Golem Finance je našim významným partnerem již od roku 2008. Ve vzájemné spolupráci oceňujeme kvalitu jejich hypotéčních makléřů a způsob, jakým se za využití svých znalostí snaží pro klienta najít nejlepší řešení. Jejich makléři jsou profesionální, seriózní a v oblasti hypotéčních úvěrů klientům nabízejí individuální, kvalitní a odborné služby.

obrázek

Oberbank AG

Oberbank AG pobočka Česká republika spolupracuje se společností Golem Finance s.r.o. od roku 2007.

obrázek

Raiffeisenbank

Spolupráce Raiffeisenbank a. s. a společnosti GOLEM FINANCE s .r.o. započala v roce 2006 a společnost se hned od počátku zařadila mezi významné obchodní partnery banky v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů.

obrázek

UniCredit Bank

Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. od samého počátku spolupráce patřila mezi významné partnery UniCredit Bank v oblasti zprostředkování hypotečních úvěrů pro fyzické osoby a v podstatě ihned po etablování společnosti na český trh se zařadila mezi TOP 10 partnerů banky.

obrázek

Sberbank

Golem Finance patří mezi naše dlouhodobé partnery, spolupráce probíhá již od roku 2006. Za tuto dobu vnímáme pozitivní firemní kulturu a kvalitu spolupráce, kterou bychom rádi více rozšířili.

obrázek

Wüstenrot

Počátek spolupráce se společností GOLEM FINANCE se datuje do roku 2006 v oblasti hypotečních úvěrů, resp. do roku 2008 v oblasti stavebního spoření a úvěrů ze stavebního spoření. Tuto společnost považujeme za našeho významného partnera v oblasti financování bydlení. U GOLEM FINANCE oceňujeme především profesionalitu hypotečních makléřů a bezvadnou spolupráci s vedením společnosti i s back office.

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required