Reference


molekulaByli jste spokojení s prací našich makléřů? Sdílejte svou zkušenost buď zde na webu, nebo našem facebooku facebook, reference klientů GOLEM FINANCE

Doporučení zákazníků

Profesionální jednání a spolehlivost

Přístup paní ing. Martiny Vomáčkové při řešení refinancování naší hypotéky byl naprosto příkladný a nebylo tomu co vytknout.
Tomáš Rajtora

Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu

Pan Sejk nám pomohl s hypotékou v roce 2016. Jako cizinci jsme to měli o něco složitější a díky němu jsme se dostali k hypotéce a dokonce do banky, která se s námi, jako jednotlivci, původně nechtěla ani bavit. Oceňujeme jeho profesionalitu a ochotu.
Zuzana Krištofíková

Byla jsem nadmíru spokojená

Vážená paní Poboráková, vážená paní Irhová. Ráda bych Vám oběma touto cestou poděkovala za poskytnuté služby. Byla jsem nadmíru spokojená.
Jitka Rychlíčková

Velmi profesionální, vstřícná a vše nám vysvětlila

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Michaele Karkulové Bartošové. Je velmi profesionální, vstřícná, vše nám vysvětlila a již podruhé nám pomohla s hypotékou k naší spokojenosti. Své práci opravdu rozumí, můžeme ji dalším klientům vřele doporučit.
Dana Juránková

Ocenění profesionální práce

Rada bych touto cestou ocenila profesionální práci a finanční poradenství paní Ing. Nataši Tomíčkové při zajištění hypotéky.
Tereza Peroutíková

Své práci opravdu rozumí

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit spokojenost se službami, které nám poskytla paní Ing. Adéla Vymětalíková. Děkujeme za pomoc při vyřizování hypotéky, za její přístup a čas, který nám věnovala. Své práci opravdu rozumí.
Jana a David Orszulíkovi

Doporučení na 100%

Chtěli bychom vřele poděkovat paní Stehlikové za vyřízení hypotéky na náš byt. Její profesionalita, úroveň práce, znalosti a veškerá organizace je opravdu obdivuhodná.Je to správná osoba na správném místě. Bez ní bychom asi byt nikdy neměli! Děkujeme také její paní assistentce. Doporučení na 100%.
Hana Tomé Marques

Muž činu a profesionál v oboru

Rád bych touto cestou poděkoval a vřele doporučil pana Tomáše Hálka. I přes letní dovolené, včetně té vlastní, úspěšně a velmi efektivně doporučil nejvhodnější řešení hypotečního úvěru. Oceňuji jeho nasazení, věcné rady a komunikaci s prodávající stranou. Je to muž činu a profesionál v oboru.
Ondřej Veselý

Poděkování za naprosto profesionální a lidský přístup

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Vojtové za naprosto profesionální, ale zároveň i lidský, přístup při pořízení hypotéky. Zodpovědně, pečlivě a s úžasným přehledem s námi vše prodiskutovala a vysvětlila.
Kalianko, Pauerová

Spolupráce byla naprosto vynikající

Ještě jednou Vám chci paní Čechlovská velice poděkovat za Vaši spolupráci při zajištění nového bydlení. Spolupráce s Vámi byla naprosto vynikající a budu Vás chválit všude kudy budu chodit ! :-) S pozdravem, Jakub Šabacký
Jakub Šabacký

Kladný a přátelský přístup. Mohu jen doporučit

Pana Procházku mohu jen doporučit. Kladný a přátelský přístup. Vše zařídí a hlavně se vším poradí. A po lopatě vysvětlí. Ať už se jednalo o novou hypotéku nebo refinancování. Ještě jednou děkuji
Michal Novotný

Sám bych nikdy nebyl schopen se dostat na takové podmínky, jaké jsem získal

Paní Königová mně byla doporučena od známých na pomoc s volbou banky pro hypotéku. Musím přiznat že jsem byl nejdříve velmi opatrný, protože jsem ohledně finančních služeb velmi obezřetný. Doporučení ale bylo naprosto na místě, a já zjistil že paní Königová má v hypotéčním sektoru opravdu velký přehled a dokáže se vším ochotně poradit.
Tomáš J.

Profesionální a zároveň velmi přátelský přístup

Chtěl bych poděkovat za služby panu Tomáši Dvořákovi. I přes velmi omezené možnosti financování (kvůli občanství manželky - Írán) pro nás vyhledal nejlepší podmínky na trhu a k tomu ještě vyjednal menší slevu na sazbě.
Radek a Fatemeh Obrusnik

Poděkování za vyjednání výborných podmínek úvěru

Chtěla poděkovat paní Stehlíkové a její kolegyni za služby během vyřizování hypotéky. Jednak za vyjednání výborných podmínek (včetně úrokové sazby), tak i za vyřízení veškerého papírování a za ochotu nám vše podrobně vysvětlit. A v neposlední řadě i domluvu s prodávající stranou. Děkujeme mockrát. S pozdravem, Marie De La Hozová
Marie De La Hozová

Vynikající přehled ve svém oboru

Profesionální poradenské služby paní Novotné si nemůžeme vynachválit. Ochotná, milá, rázná, má vynikající přehled ve svém oboru, zařídí i nemožné svou pracovitostí a zápalem pro práci, nic pro ni není problém a můžeme se na ni kdykoliv obrátit.
Jitka Sovová a Stanislav Kalous

Ochota, vstřícnost, flexibilita a lidský přístup

Srdečně děkujeme za služby paní Vymětalíkové. S přítelkyní jsme vyřizovali složitou situaci týkající se hypotéky. Paní Vymětalíková byla velice ochotná, vstřícná, flexibilní s vřele lidským a milým přístupem.
Hynek Plucnar

It was a smooth sail through being foreigners! Vše šlo hladce i přesto, že jsme cizinci

It was an absolute pleasure having Mr. Tomas Halek as our hypotecni makler. He was extremely pleasant and very helpful. He promptly gave us detailed insight into all possibilities and it was a smooth sail through being foreigners!
Shohag & Ramit Bhargava

Nadstandardní, profesionální a lidský přístup

Dobrý den, chtěl bych touto cestou opět poděkovat panu Mikiskovi za nadstandardní, profesionální a lidský přístup při našem jednání. Spolupracujeme spolu přes tři roky a vždy vše bez problémů. Tímto bych chtěl pana Mikiska doporučit.
Pavel Vojtuš

Vše jste mně vysvětlila a připravila jen k podpisu

Již jsem měl telefonát z banky, že veškeré zbylé dokumenty (LV a vinkulace) jsou v pořádku. Dnes jsem si již přepsal elektřinu a plyn a ve středu na byťák a je vše hotovo.
Jan Kůs

Jste skuteční profíci a moc si považuji Vašeho nasazení

Vážená paní Čechlovská a paní Čížová, moc Vám děkuji za vaši pomoc a rady, jejichž výsledkem je úspěšné schválení mé hypotéky. Vím, že to nebylo vůbec jednoduché, děkuji osudu, že jsem Vás poznala.
Iveta Tachecí

Skvělá zkušenost

Dobrý den pane Ostatku a Hálku, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s prací vašeho makléře pana Mgr. Romana Sejka. Velmi oceňuji jeho vysokou profesionalitu, ochotu, proaktivní přístup i jeho silnou vlastnost - nikdy se nevzdat a najít nové řešení.
Martin Fritz

Něco takového jsem jinde nezažil

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za veškeré služby a pomoc při zprostředkování. Takovou odbornost, profesionalitu a i vstřícnost jsem opravdu nikde jinde v žádné firmě a nebo službě nezažil.
Tomáš Grätz

Perfektní a profesionální služby

Ráda bych touto cestou poděkovala Ing. Janě Čechlovské za to, že pro mě odvádí perfektní a profesionální služby. Díky ní si mohu již podruhé realizovat své životní projekty a věřte, že zadání ode mě je vždy specifické a nestandardní.
Lenka Hrušková

Vstřícná, milá a vždy k dispozici

Chtěli bychom poděkovat paní Vejskalové za pomoc při vyřízení hypotéky. Paní Vejskalová je vstřícná, milá a vždy k dispozici.
Špelinovi

Poděkování za ochotu a odbornou pomoc

Chtěla bych moc poděkovat paní Šestákové za ochotu a především odbornou pomoc při vyřizování hypotéky na byt. Její znalosti mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.
Nikola Pazlarová

Ochota, rychlost a odborná pomoc

Velké díky patří paní Šestákové za ochotu, rychlost, odbornou pomoc při vyřizování úvěru. Okamžitá reakce a znalost mi pomohly k získání úvěru s nízkým úrokem.
Pavlína Krečmerová

Děkuji za to, že existují místa kde Vám opravdu pomůžou.

Vážená paní Ing. Jana Čechlovská mi několikrát obětavě se svým teamem pomohla, poradila a vybrala nejvhodnější a nejvýhodnější produkt – ANO financování a pojištění na jednom místě, po pár schůzkách, jsem jen podepisoval a podepisoval.
Michael Ed Horský

Vždy jsem měla informace včas

Chtěla bych moc poděkovat paní Adéle Vymětalíkové za vyřízení Hypotéky. Vždy mě včas o všem informovala a vše kladně vyřídila. Jsem ráda že jsem si vybrala právě paní Vymětalíkovou jako Finanční poradkyni. Za všechno děkuji moc.
Andrea Capíková

Poděkování za profesionální služby

Rád bych poděkoval paní Čechlovské za velmi profesionální služby, kterých si velmi vážím. A rád vás v rámci svých možností doporučím lidem ve svém okolí. S úctou Hauzner Jaroslav
Jaroslav Hauzner

Člověk na svém místě, který dokáže i nemožné

Dobrý den, chtěl bych touto cestou opět poděkovat p. Janu Mikiskovi za jeho profesionální přístup při řešení již druhého hypotečního úvěru.
Petr Juzek

Bylo naším velkým štěstím setkat se s panem Hálkem/It really was a luck for us to meet our mortgage broker, Mr Halek

Tímto e-mailem bychom chtěli vyjádřit naše poděkování panu Tomáši Hálkovi za všechny služby a pomoc, kterou nám poslytl/ We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us.
Claudia Montis & Flavio Manunza

Bylo naším velkým štěstím setkat se s panem Hálkem/It really was a luck for us to meet our mortgage broker, Mr Halek

Tímto e-mailem bychom chtěli vyjádřit naše poděkování panu Tomáši Hálkovi za všechny služby a pomoc, kterou nám poslytl/ We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us.
Claudia Montis & Flavio Manunza

Je to úžasný člověk na svém místě

Chci poděkovat panu Daňkovi z Jihlavy za skvělý přístup a pomoc jak nám s hypotékou, tak rodičům s refinancováním hypotéky. Je to úžasný člověk na svém místě. Určitě pana Daňka budu doporučovat dál a v případě potřeby se k němu vracet.
Petra Rapčanová

Poděkování za profesionální a lidský přístup, pochopení a bleskové vyřízení hypotéky

Vážená paní Vymětalíková, jsem opravdu rád, že jsme zvolili pro dlouhodobou spolupráci společnost GOLEM FINANCE a navíc, že tuto společnost zastupujete právě vy.
Marek Kužílek

Vážíme si vaší pomoci a trpělivosti

Chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za Vaše služby a rady. Velice si vážíme Vaší pomoci a trpělivosti a moc Vám děkujeme za Váš čas a ochotu. Rádi jsme Vás poznali a děkujeme Matějovi, že nám Vás doporučil. Přejeme další úspěšné případy.
Ilona a Tomáš Jordákovi

Vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila

Rádi bychom poděkovali paní makléřce Martině Vomáčkové za pomoc při řešení našich specifických potřeb, vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila a nabídla konkrétní možnosti řešení. Jejích služeb rádi využijeme i příště.
Filip Klimeš

Profesionální a současně lidský přístup

Velmi bych Vám chtěl touto formou poděkovat za Váš profesionální a současně lidský přístup ohledně naší hypotéky k pozemku. Také bych Vám chtěl poděkovat za Vaší vytrvalost a shovívavost, jelikož jsme nebyli úplně jednoduchými klienty. S hypotékou na dům počítáme s Vámi :-).
Milan Václavík

Oceňujeme rychlost a perfektně zvládnutou komunikaci s bankou

Děkujeme za pomoc s hypotékou. Se zpracováním úvěru jsme byli nadmíru spokojení. Oceňujeme hlavně rychlost komunikace a vypracování z Vaší strany, a také, že nebyl pro Vás problém za námi dojet do místa bydliště. A také hlavně za perfektně zvládnutou komunikaci s bankou, především teď na konci, těsně před čerpáním.
Ing. Petr Povala

Poděkování za pomoc při řešení hypotéky

Dobrý den, paní Čechlovská, Chtěl bych tímto e-mailem poděkovat paní Čechlovské a ostatním kolegyním za pomoc při řešení a sjednání hypotéky. Přeji ať se Vám všem daří.
Přemysl Holeš

Díky panu Procházkovi jsme si mohli splnit sen o vlastním bydlení

Touto cestou by jsme chtěli poděkovat panu Jiřímu Procházkovi, za skvělé vyřízení hypotéky. Byly jsme moc spokojeni vždy byl příjemný a ochotný, nic jsme nemuseli zařizovat, jenom jsme podepisovali. A mohly si splnit sen o vlastním bydlení.
Daniel Petřík

Poděkování za pomoc s hypotékou

Dobrý den, paní Čechlovská, tímto chci Vám a Vašim kolegyním poděkovat za pomoc při řešení a sjednání hypotéky. Přeji, ať se Vám všem daří.
Přemysl Holeš

Profesionalita, preciznost a vysoká úroveň jednání

Paní Martina Vomáčková mi vysvětlila podrobně získání hypotečního úvěru, význam všech parametrů a následně mě celým procesem provedla až k úspěšné koupi nemovitosti za velmi výhodných podmínek. Oceňuji u ní profesionalitu, preciznost, vysokou úroveň jednání a časovou flexibilitu a doporučuji každému, kdo chce financovat vysněnou nemovitost hypotékou. Jsem maximálně spokojen.
Jan Martinů

Poděkování za úžasnou pomoc

Chtěli bychom velice poděkovat panu Tomáši Dvořákovi za úžasnou pomoc při pořízení hypotéky, s nim jsme během celého procesu cítili jistotu že všechno se nám podaří.
Stanislav Grom

Vše proběhlo rychle a bez komplikací

Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat paní Michaele Bartošové za zprostředkování hypotéky.
Lada S.

Díky zkušenostem a rychlé práci pana Hálka, se vše vyřídilo

Když jsme se s přítelem rozhodli koupit dům, velkým otazníkem bylo, kdo nám zařídí hypotéku. Ani já ani přítel jsme na to neměli moc čas a ani chuť. Neváhala jsem tedy, když mi kamarádka doporučila pana Hálka.
Lenka Molková

Děkujeme. Svou práci děláte bezchybně, precizně, rychle a lidsky.

Rádi bychom tímto příspěvkem, s jehož zveřejněním souhlasíme, vyjádřili naši vděčnost panu Tomáši Hálkovi.
Jan Houžvíček a Ivana Studničková

Moc děkujeme za vaše služby, přístup a ochotu

Chtěli bychom poděkovat především paní Bartošové a týmu v Jihlavě. Vše za nás profesionálně zařídili. Byli jsme mile překvapeni a hlavně celkově spokojeni s naším ušetřeným časem.
Radka Bukovjanová, Jakub Mach

Díky paní Bartošové jsme docílili těch nejlepších podmínek

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat Michaele Bartošové za pomoc při refixování hypotéky. Díky paní Bartošové jsme docílili těch nejlepších podmínek a to je úroková sazba (nejnižší, co byla možná), snížení pojištění a zrušení nesmyslných bodů (nevýhodné pro klienta) ve smlouvě původní, a to na pobočce banky nebylo možné.
František Chalupa

Poděkování za profesionální a milý přístup

Děkuji za perfektní servis, který jste nám poskytla a také naprosto profesionální a velmi milý přístup.
Martina Picko Baumannová

Poděkovat za profesionální přístup při zpracování hypotéky

Chtěl jsem Vám touto cestou pane Hálek poděkovat za profesionální přístup při zpracování hypotéky, které mi ušetřilo mnoho času a nervů.
Milan Kopta

Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem

Jedním dechem a od srdce mohu říci, že tato pro mě velmi vážená dáma je člověkem na svém místě. Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem, nadhledem a jednáním.
Romana Šindelková

Kvalitní a profesionální přístup

Dobrý den, chtěl bych poděkovat a pochválit p. Miloslavu Vejskalovou za její kvalitní a profesionální přístup k vyřizování mojí hypotéky. Je velmi milá a ochotná pomoc. Spolupráce byla perfektni. Moc vám děkuji.
Mykola Vasylyk

Těšíme se na další spolupráci s Vámi

Chci doporučit pana Jana Mikiska všem lidem co chtěji něco vyřidit co se týče všeho. Poradí, pomůže.
Monika Tinesová

Vďaka nemu žijeme v nádhernom domčeku

Finančný poradca, u ktorého sa nemožné stáva možným a reálnym. Neľutujeme, že sme pána Jana Mikiska požiadali o pomoc.
Matej Frťala

Vždy je o krok napřed a tak jde vše rychle a hladce

Dobrý den, rád bych tady poděkoval panu Tomáši Dvořákovi za jeho obětavý přístup a vstřícnost při vyřizování finančních záležitosti.
Pavel Balada

Ochotný udělat vše, co je v jeho silách

Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat panu Mikiskovi za vše, co pro nás udělal: vyřízení hypotéky, refinancování atd. Moc, moc děkujeme.
František Janovský

Skvělý, profesionální a hlavně lidský přístup

Dobrý den, děkuji panu Mikiskovi za skvělý, profesionální a hlavně lidský přístup při řešení hypotéky.
Michaela Polatová

Vše proběhlo krásně hladce a rychle

Chtěla bych Vám moc poděkovat za bezproblémové zařízení hypotéky. Vše proběhlo krásně hladce a rychle.
Kolářová Kristýna

Spokojenost, budu doporučovat

Rád bych zde poděkoval panu Škárovi za jeho nadstandardní pomoc se vším týkajícího se hypotéky. S jeho službami jsem velmi spokojen a budu vřele doporučovat dál.
Vojtěch Votlučka

Prakticky jsem nic nemusel vyřizovat osobně

Chci Vám poděkovat za skvělý profesionální přístup. Váš servis byl 200% a prakticky jsem nemusel nic dělat a vyřizovat osobně.
Jaroslav Patzenhauer

Pan Škára je člověk na svém místě

Děkuji panu Ing. Škárovi za jeho profesionální, trpělivý a časově velmi flexibilní přístup při vyřizování hypotéky.
Šimon Kočí

Poděkování za profesionálně odvedenou práci

Chtěla bych vyjádřit svůj vděk společnosti GOLEMFINANCE. Zvlášť bych ale chtěla poděkovat panu Janu Mikiskovi za profesionálně odvedenou práci při vyřizování hypotečního úvěru.
Elmíra Černá

Rychlé a příjemné jednání

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Tomášovi Hálkovi za jeho skvěle odvedenou práci, perfektní přístup a zájem.
Michaela Jarošová

Poděkování za profesionální přístup

Tímto bych rád poděkoval panu Tomáši Dvořákovi za profesionální a vstřícnou pomoc při řešení neoprávněné výpovědi stavební spořitelny.
Radek Doubravský

Vše proběhlo rychle, hladce a naprosto profesionálně

Chtěl bych tímto poděkovat panu Tomáši Dvořákovi za pomoc a profesionální přístup ve věci koupě bytu v Ústí nad Orlicí.
Ing. Petr Felgr

Super človek, super jednání

Dobry den,chci moc poděkovat p. Janu Mikiskovi za vyřízení během dvou letu už druhé hypotéky. Super člověk, super jednání, jen a jen doporučuji ostatním zájemcům. Ještě jednou velké DĚKUJI.
Andriy Zavodovskyy

Naprostá spokojenost

Chtěl bych poděkovat a vyjádřit naprostou spokojenost s přípravou a realizací refinancování hypotéky Janem Škárou.
Richard Vítek

Vstřícnost, ohleduplnost, taktnost a spolehlivost

Služby při refinancování hypotéky pana Ing. Jana Škáry můžeme jen doporučit.
Monika a Petr Nových

Poděkování za profesionální, rychlou a příjemnou spolupráci

Chtěl bych poděkovat panu Ing. Škárovi za profesionální, rychlou a příjemnou spolupráci. Doporučuji.
Jan Švejnoha

Profesionalita a vstřícnost

Dobrý den, chtěla bych velmi poděkovat paní Ing. Martině Vomáčkové za její vysokou profesionalitu a vstřícnost v celém průběhu našeho jednání.
Silvie Polívková

Poděkování za pomoc s vyřízením úvěru

Jsme velice spokojeni s panem Mikiskou za pomoc s vyřízením úvěru moc. Děkujeme
Šroubkovi

Spokojenost, doporučuji

Chtěla bych poděkovat Ing. Janu Škárovi za pomoc při refinancování úvěru. Byla jsem velice spokojena a mohu jen vřele doporučit.
Markéta Světíková

Profesionálně provedená práce, vstřícné a sympatické vystupování

Děkuji tímto panu Tomášovi Dvořákovi za perfektní, profesionální přípravu dokumentů pro prodej domu, za rychlou a příjemnou komunikaci.
Jiří Šisler

Oceňuji lidský přístup

Chtěla bych jen moc poděkovat paní Vejskalové za její přístup při vyřizování hypotéky. Je velmi milá a ochotná. Především oceňuji její lidský přístup a pochopení, které považuji za nadstandard.
L. Tejčková

Vstřícná, ochotná a vždy k dispozici

S paní Vymětalíkovou jako hypotečním specialistou jsem byla velmi spokojená. Byla vstřícná, ochotná a vždy k dispozici.
Petra Polášková

Poděkování za výborně odvedenou práci

Na základě doporučení přátel jsme při vyřizování hypotéky oslovili paní Ludmilu Janekovou. Její profesionální přístup nás dovedl k úspěšnému vyřízení hypotéky a koupi našeho vysněného bydlení.
Kubičkovi

Poděkování za profesionální přístup

Chtěla bych touto cestou poděkovat Golem Finance sl. Bartošové a pí. Hánové za profesionální přístup při vyřizování hypotéky. Přeji hodně spokojených klientů.
Jana Nová

Nyní šetříme několik tisíc korun měsíčně

Paní Vymětalíková nám vyřídila refinancování poměrně vysoké hypotéky, takže nyní šetříme několik tisíc korun měsíčně. Vše proběhlo velmi rychle, veškeré papírování vyřídila za nás.
Bc. Filip Svoboda

Poděkování za práci a čas

Chtěla bych Vám, paní Vymětalíková, touto cestou moc poděkovat za Vaši práci a čas, který jste mi věnovala pro získání hypotéky na nákup bytu.
Mgr. Kateřina Soukupová

Profesionální přístup a velmi rychlé vyřízení

Vyřízení hypotéky proběhlo profesionálně a navíc velmi rychle. Se všemi službami a pojmy, spojenými s vyřízením hypotéky jsem byl detailně vždy dopředu obeznámen a byly mi vysvětleny jako laikovi.
Ing. Jaroslav Kyselý

Lidská, povzbuzující, komunikativní

Lidská, povzbuzující, stálá, komunikativní, věci vše vždy vysvětlí a navrhuje jasné kroky. I při svém vedení záležitosti dává prostor k vyjádření a k výběru, jak to opravdu chceme a potřebujeme my, klienti. Doporučuji!
D.Ž. Brno

Velice příjemný člověk a profesionál

Chtěl bych tímto způsobem poděkovat paní Vejskalové, která pracuje pro vaší firmu. Během vyřizování stavebního úvěru nám poskytovala veškeré služby s tímto spojené. Vždy jsme měli maximum potřebných informací, které souvisely s řízením.
Jiří a Zdeňka Strakovi

Spolehlivá, přesná a své práci rozumí

S Kristýnou Parradovou jsem spolupracovala na vyřízení hypotečního úvěru. V mnoha ohledech to nebyla zcela standardní hypotéka ale díky Kristýně a její úžasné pomoci vše dopadlo maximálně dobře.
Eva Jiruše

Vždy perfektně vysvětlila a poradila nebo sama zařídila

Ráda bych vám ještě jednou chtěla moc poděkovat za spolupráci s vámi. Nejen že jste moc příjemný člověk, ale v první řadě profesionál. Po celou dobu spolupráce jsem byla velice spokojená. Kdykoli jste byla na telefonu ochotně a rychle jste dělala svou práci i navíc co jste nemusela a vždy mi poradila nad rámec vaší práce.
Daniela Ticová

Naprostá spokojenost

Naprostá spokojenost,profesionální a milý přístup. Všem mohu jen doporučit. Jěště jednou moc děkuji.
Dana Dreslerová

Za krátkou dobu měl hypoteční úvěr vyřízen

Když jsem začal řešit vlastní bydlení, chodil jsem po různých bankách a ptal sem se na hypotéční úvěry. Setkal jsem se s velkou neochotou a pomalu jsem začal vše vzdávat.
Pavel Vojtuš

Nadstandartní ochota a pomoc

Mým snem bylo mít svůj baráček. Po několika neúspěších v bankách jsem ztratil naději. Nakonec nám byl doporučen pan Mikisek.
Miroslav Koťuha

Budu všude doporučovat

Chci Vám velice poděkovat za vyřešení naší finanční záležitosti a za příkladný přístup. Budu Vás všude doporučovat. Jakmile budu mít cestu kolem, zcela jistě se ještě zastavím.
V. Balga

Postupuje profesionálně, poskytuje pravdivé a přesné informace

Chtěl bych velice poděkovat paní Janě Řehákové za velmi profesionální přístup a ochotu při poskytování informací a vyřizování hypotéky.
Luboš Kobylák

Mohu jedině doporučit !!!

Chtěla bych poděkovat Janě Řehákové za nejen profesionální a hlavně lidský přístup.
Kateřina Piaszczynská

Profesionální přístup a neocenitelné zkušenosti

Rád bych poděkoval paní Řehákové za profesionální přístup a neocenitelné zkušenosti a informace při sjednávání mého případu. Mohu jen paní Řehákovou doporučit.
J. Bartoš

Poděkování makléřce Michaele Bartošové z Jihlavy

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování paní Michaele Bartošové za skvělou spolupráci při vyřizování hypotéky.
Jitka Savická

Špičkové služby při vyřízení hypotečního úvěru

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Pavlíně Ježkové za naprosto špičkové služby při vyřízení hypotečního úvěru pro financování koupě bytu. Na naší spolupráci oceňuji nejen to, že je skutečně opravdový profesionál ve svém oboru ochoten vždy poradit, ale i její velmi vstřícný, trpělivý a lidský přístup.
Tomáš Petránek

Oceňuji profesionální, spolehlivý a efektivní přístup

Paní Stehlíková je špičková poradkyně. Jsem si jistá, že já sama bych nebyla schopna v bance vyjednat tak výhodné podmínky, které pro mě obstarala ona. Mimo to zajistila mnoho jiných věcí, které byly pravděpodobně nad rámec jejích povinností; vždy byla schopna poradit a zajistit, co bylo zrovna potřeba a to skutečně rychle.
Jana Kocábová

Velice seriózní a spolehlivý přístup

Chtěl bych poděkovat paní Marcele Stehlíkové za rychlé vyřízení naší hypotéky. Velice seriózní a spolehlivý přístup.
Petr Kanda

Rychlé, spolehlivé řešení s důrazem na vzájemnou komunikaci

Paní Michaela Bartošová i její spolupracovnice jsou milé, usměvavé a velmi ochotné. Této problematice zjevně rozumí a dokážou ji osvětlit i laikovi.
Lukáš Kodým

Vše, co bylo možné, za mě paní makléřka vyřídila

Líbilo se mi průvodcovství a nenucený přístup. Vše potřebné okolo hypotéky co bylo možné za mě paní makléřka vyřídila. A taky průběžně jsem byla informována o stavu a postupu.
Ivona Matušková

Znalosti, zkušenost a precizně odvedená práce

Ráda bych Vám pane Bachu ještě jednou moc poděkovala za pomoc při získávání úvěru na úpravy bytu. Ráda jsem opět využila Vašich služeb, neboť vím, že se mohu spolehnout na Vaše znalosti, zkušenosti a precizně odvedenou práci.
Tamara Mazničenková

Děkuji za vstříčnost a profesionalitu

Chtěla bych velice poděkovat paní Michaele Bartošové z Jihlavy, při vyřizování naší hypotéky. Děkuji za vstřícnost a profesilonalitu.
Šářka Miksová

Děkuji za profesionální,rychlou a příjemnou spolupráci

Chtěla bych poděkovat panu Ing. Jasinskému za profesionální,rychlou a příjemnou spolupráci. Velká chvála.
Magdalena Vaňková

O nic jsem se nemusel starat

Naprosta spokojenost,muzu vsem doporucit.O nic jsem se nemusel starat vse za me vyridil pan Mikisek z Tachova.
Tomáš Duraj

100% spokojenost a velké poděkování

Chtěl bych poděkovat paní Ing. Alici Remsové, za vyřízení hypotečního úvěru. Velmi ochotně vše potřebné vyřídila, můžu jen a jen doporučit.
Radek Zálešák

Poděkování za cenné rady

Chci poděkovat vaší hypoteční makléřce Janě Čechlovské za cenné rady s úvěrem, které mi poskytnula. Dali jsme na její doporučení a zůstali u stávající banky. Všechno klaplo tak, jak mělo včetně prodeje bytu.
Radka Labíková

Jsem maximálně spokojen

Spoluprací s paní Miloslavou Vejskalovou stejně jako s vyřízením hypotéky a taky s vyřízením úvěru jsem maximálně spokojen. .
Peter Balog

Děkuji za maximální vstřícnost

Děkuji Pavlíne Ježkové za maximálně vstřícný přístup a vyřízení výhodného hypotečního uvěru v časové tísni navzdory nepříznivé situace ze strany první z oslovených finančních institucí.
Milan Kováčik

Poděkování za dlouholeté služby

Velmi děkuji panu Ing. Janu Škárovi za dlouholeté služby, doprovází moji rodinu již 16 let a s jeho pomocí jsme již zrekonstruovali byt a poté i zrenovovali rodinný dům. Vždy mi poradil s financemi. Mnohokrát děkuji.
MUDr. Jana Bačovská

Refinancování hypotéky proběhlo naprosto hladce

V životě jsem natrefila pouze na pochybné finanční poradce a když mi byl doporučen pan Štěpán, váhala jsem. Byla jsem ale velmi mile překvapena.
Martina Filipová

Velmi hezký přístup mně zpříjemnil vyřízení všech potřebných záležitostí

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Ing. Kusákové za vzornou spolupráci při řešení mého dalšího splácení hypotéky.
Helena Krčmářová

Je to člověk na svém místě

Zdravím, chtěl bych poděkovat panu Janu Mikiskovi za jeho pomoc a hlavně ochotu při řešení a vyřízení hypotéky a následnému refinancování úvěru.
Petr Juzek

Makléřka má o všem výborný přehled

Děkuji za výbornou spolupráci. Hlavně chci pochválit paní Michaelu Bartošovou, která umí všechno perfektně vysvětlit.
Markéta Koldová

Vřele doporučujeme

Dobrý den, byli jsme moc spokojeni s jednáním paní Königové. Kdykoli jsme se na ni obrátili s dotazem, vždy nám ho objasnila a vše zařídila podle našich představ.
Lukáš Tulach

Profesionálně, s klidem a hlavně s rychlostí

Chtěla bych touto cestou poděkovat makléřce slečně Pavlíně Ježkové za vyřízení naší hypotéky.
Miroslava Humpolíková

Velmi profesionální jednání

Na vyřízení žádosti o hypotéku (sloučení dvou různých hypotečních úvěrů a vyvázání jedné nemovitosti) jsem pracovala téměř rok a už jsem přestávala doufat, že se akce podaří na 100% a vypadalo to, že budu muset úvěry nechat běžet dál za méně výhodných podmínek.
Stanislava Stejskalová

Takový přístup jsem ještě nezažila

Děkuji za pomoc při přefinancování hypotéky.
Eva Fingrová

Oceňujeme velmi profesionální přístup

Paní Vomáčková nám pomohla najít vhodnou hypotéku pro naše poměrně specifické potřeby. Přehledně pro nás zpracovala možnosti hypoték od různých bank, z kterých jsme vybrali pro nás tu nejvýhodnější.
Marek Grynhoff

Dík za vstřícné a lidské jednání

Máte problém s hypotékou? Nejste si úplně jistí jak na to? Zkuste GOLEM FINANCE a obraťte se s důvěrou na hypotéční poradkyni paní Kristýnu Parradovou, jako jsme to udělali my.
Kubalovi

100% spokojenost. Doporučuji

Velké díky paní Pavlíně Ježkové za pomoc při refinancování hypotéky s její prací jsem byl 100% spokojen. Doporučuji spolupráci.
Aleš Fukan

Služby nad rámec všeobecné profesionality

Děkujeme za vyřízení a pomoc s refinancováním hypotéky. Pan Dvořák je velmi příjemný a sympatický makléř, který vše rychle a perfektně zařídil.
Marek Šlechta

Děkuji za skvělou spolupráci

Děkuji paní Langrové za skvělou spolupráci a pomoc s přeúvěrováním úvěru společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ).
Lenka Kubáčová

Smekám před profesionalitou paní Remsové

Rád bych tímto upřímně smeknul před profesionalitou paní Remsové, s níž mi bylo potěšením spolupracovat.
Jaroslav Šimčík

Poděkování za další úspěšnou finanční pomoc

Tímto bychom chtěli vyjádřit velké díky makléři Janu Škárovi za rychlou a úspěšnou pomoc s konsolidací našich financí v překlenovacím období do čerpání nové hypotéky.
Leona a Pavel Brožovi

Hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou

Se službami GOLEM FINANCE, konkrétně hypoteční makléřky paní Kristýny Parradové, jsme byli velmi spokojeni. Paní Parradová nám vše pečlivě a trpělivě vysvětlila a byla nám vždy k dispozici pro naše dotazy.
Parobkovi

Poděkování za vstřícný, profesionální a rychlý přístup

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Ing. Nataši Tomíčkové, hypoteční makléřce za vstřícný, profesionální a rychlý přístup při zajištění hypotéky.
Dana Ručková

Vše proběhlo včasně a bez sebemenších komplikací

Rád bych poděkoval paní Michaele Bartošové z Jihlavy za příkladný přístup při vyřizování hypotéky.
Michal Štefek

Poděkování za profesionální přístup

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Bartošové z Jihlavy za trpělivý a vždy profesionální přístup při vyřizování naší hypotéky a ostatních záležitostí s ní souvisejících.
MUDr. Vlachý a MUDr. Šebejová

Vše ve 100% kvalitě

Vážení, rád bych Vám poděkoval za spolupráci a dal Vám zpětnou vazbu o Vaší pobočce v Plzni. Děkuji velice paní Miloslavě Vejskalové za pomoc s vyřízením zpětné hypotéky.
Martin Trik

Děkujeme za vstřícné jednání

Touto cestou bychom rádi vyjádřili naprostou spokojenost při refinancování hypotéky vyřízené ing. Janem Škárou.
Leona a Pavel Brožovi

Žádný problém pro makléřku není překážkou

Pani Parradová dokáže zo zdĺhavého a formálneho procesu financovania, urobiť niekoľko rýchlych a príjemných stretnutí. Žiaden problém pre ňu nie je prekážkou.
Ing. Peter Fedoročko

Navzdory naší komplikované situaci dokázaly zajistit financování

Rád bych poděkoval paní Poborákové, Procházkové a Ježkové, které dokázaly, navzdory naší komplikované situaci (PhD studenti), zajistit financování koupě bytu.
Karel Stejskal

Profesionalita, ochota, rychlost

Ráda bych touto cestou poděkovala za velmi profesionální přístup paní Daně Berouskové, je velmi schopná finanční poradkyně, je velice ochotná a rychlá. 100% spokojenost. Děkuji
Miriam Vochosková

Máte rádi profesionály? Zkuste Golem Finance!

Spolupráce se společností Golem Finance byla vzorová. Paní Kristýna Parradová mi zajistila nabídku na nejvýhodnější úrok na trhu, k tomu s renomovanou a důvěryhodnou bankou, srozumitelně mi vysvětlila všechny podmínky a navíc hbitě a stále ochotně a příjemně odpovídala na všechny mé laické dotazy. A vězte, že jsem velmi zvídavý :-)
Mgr. Jan Trojánek

Ráda doporučím

Chtěla bych poděkovat paní Janě Řehákové za profesionální přístup při refinancování hypotéky. Je velmi ochotná a flexibilní. Ráda doporučím.
Petra Janková

Poděkování spokojeného klienta

S paní Šestákovou jsem spolupracoval na koupi rodinného domu. Jsem velice rád, že jsem poznal tak schopnou, vstřícnou a pracovitou ženu, která byla pro nás s manželkou po 3 měsíce neustále nápomocna.
Tomáš Robenek

Odborné znalosti a iniciativní přístup je na vynikající úrovni

Při vyřizování hypotéky jsem měl to štěstí, že jsem skončil v rukou paní Ing. Stanislavy Bílkové.
Zdeněk Krobot

Nezávislost, přehled, úspora času a peněz

Chtěla bych vyjádřit naprostou spokojenost s prací a ochotným přístupem paní Blanky Francové z Nového Města nad Metují, která nám moc pomohla při výběru a zařizování hypotéky.
Lenka Filipová

Profesionál na svém místě

Velice děkuji paní Ing. Stanislavě Bílkové za perfektní vyřízení hypotéky na koupi bytu. Paní Bílková je velmi milá, příjemná a profesionál na svém místě.
Pavlína Jindrová

Děkujeme za skvěle odvedenou práci

Děkujeme p. Ing. Škárovi za skvěle odvedenou práci při vyřízení hypotéky jak na pozemek, tak na stavbu rodinného domu. V budoucnu se na něj jistě znovu obrátíme.
Lucie Špičková, Petr Reichert

Profesionální, rychlé a vstřícné jednání

Děkuji Ing. Škárovi za profesionální, rychlé a vstřícné jednání s velmi dobrým výsledkem.
Jana Mazurová

Doporučujeme všem, kteří řeší finanční problémy

Chtěli bychom velmi poděkovat panu Mikiskovi, že nám pomohl vyřešit naši finanční situaci, za jeho profesionální přístup a ochotu nám vždy poradit. Vřele doporučujeme všem, kteří řeší finanční problémy.
Chmielovi

Děkuji za 100% práci

Jelikož nejsem takový odborník v oboru financí, tak jsem si našel vaší firmu a paní Janu Šestákovou z Opavy.
Roman Svrček

Profesionál s bezvadnou orientací v oboru

V druhé polovině roku 2013 mi byl tento finanční poradce doporučen při zařizování hypotečního úvěru ke koupi bytu. Pan Radovan Štěpán je opravdový profesionál, který se umí bezvadně orientovat v bankovnictví a svou profesi ovládá excelentně!
David Pulkevič

Makléřka je profesionální, rychlá, velice příjemná, dokáže poradit a vysvětlit

Chtěla bych se s Vámi podělit o vynikající přístup paní Šestákové, která nám pomáhala vyřídit hypotéku.
Eva Jackson

Profesionální jednání a perfektní spolupráce

Chtěla bych poděkovat paní Janě Řehákové za profesionální jednání a perfektní spolupráci při vyřizování hypotéky.
Veronika Havlíková

Doporučujeme dalším klientům

Chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za Vaši práci. Oceňujeme lidský přístup, který jste k nám po celou dobu měla a Vaši ochotu. Měli jsme zkušenost i s jiným finančním poradcem a po negativních zkušenostech s ním jsme se trochu obávali.
manželé Dubovi

S prací a nasazením makléřky jsem byla velmi spokojena

Vzhledem k mé současné životní situaci – rozvádím se, a s tím spojené finanční vyrovnání, jsem byla nucena vzít si hypotéku. Tato situace mě vyčerpává jak finančně tak psychicky. Obcházela jsem sama banky a zjistila, že moje situace není tak jednoduchá pro získání úvěru.
Julie Bartoňová

Profesionalita, upřímnost, komunikace, trpělivost

Dovolte mi napsat několik pozitivních řádků a poděkování Vaši kolegyni Dis. Janě Šestákové. V teto hektické době je velkým štěstím potkat kvalitního člověka a zároveň profesionála s těmi nejlepšími předpoklady.
Alexander Vovk

Poděkování

Chtěl bych poděkovat pani Janekové za velmi profesionální přístup a bezproblémový průběh při vyřizování hypotéky. Ještě jednou mockrát děkuji.
Michal Němec

Poděkování za profesionální a kvalitní přístup

Chtěl bych tímto poděkovat a pochválit paní Miloslavu Vejskalovou za její profesionální a kvalitní přístup při vyřizování refinancování mojí hypotéky.
Miroslav Heřman

Profesionální přístup, vstřícnost, ochota a časová flexibilita

Tímto bychom rádi vyjádřili poděkování paní Miloslavě Vejskalové. Je naší bankovní poradkyní již několik let a opakovaně jsme využili jejích služeb a poradenství, v neposlední řadě i tento měsíc ohledně refinancování hypotečního úvěru.
Věra a Petr Havlíčkovi

Oceňuji profesionální a věcný přístup

Se službami paní Parradové jsem byla velice spokojena.
Anna Pasková

Rychlá komunikace, podpora a práce dotažená do konce

S paní Parradovou jsme byli s manželkou při refinancování hypotéky velice spokojeni. Je velmi ochotná a flexibilní.
Jana a Marian Murčovi

Byla jsem nadmíru spokojena

Ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu k práci paní Jany Šestáková, DiS., hypoteční specialistky pobočky Golem Finance se sídlem v Opavě, která mi před pár týdny až měsíci pomáhala s vyřizováním hypotéky.
Ivana Složilová

Doporučuji dalším klientům

Dobrý den. Rád by jsem se podělil o osobní zkušenost a 100% ní přístup hypoteční makléřky p. Vejskalové. Moc jí děkuji za vyřízení hypotéky.
p. Lašťovka

Obdivujeme profesionální přístup

Rádi bychom vyzdvihli práci paní Jany Šestákové, která nám pomohla vyřešit složitou finanční situaci. Díky jejímu obětavému přístupu k práci i ve svém volném čase, se paní Janě podařilo udělat pro nás skoro neuvěřitelnou věc a to koupi rodinného domečku.
Jiří Krejčí & Jana Smijová

Poděkování

Chtěla bych moc poděkovat p. Ing. Bílkové za její maximální přístup, kterým dokáže úřední jednání změnit na příjemné posezení.
Urbancová Ivana

Refinancování úvěru pro SVJ. Bezchybná práce

Rád bych touto cestou poděkoval p. Mikiskovi za přístup, kvalitní a rychlé zpracování refinancování úvěru našeho SVJ. Kvalitní a bezchybná práce.
Ivan Tomášek

Jsme nad míru spokojeni

Pan Mikisek nám byl doporučen jako odborník, který nám pomůže s výběrem a zajištěním hypotéky.
Lukáš Cír

Poradenství, jak si ho představuji

Byl jsem naprosto spokojen s jednáním i finální nabídkou na refinancování hypotéky slečnou Parradovou.
Jaroslav Ejem

Spolupráce byla naprosto perfektní

Nemám nic co by se dalo vytknout, spolupráce byla naprosto perfektní.
L. Paitlová

V následujících 5 letech ušetřím přes 70 tisíc - a za to to stálo

Jako relativně konzervativnímu klientovi se mně do refinancování hypotéky moc nechtělo. Nicméně jsem se pro tento krok rozhodl a velmi oceňuji práci finanční konzultantky společnosti Golem Finance Kristýny Parradové.
Robert Dastych

Velice dobré jednání

Velice dobré jednání. Ve smlouvě bylo to, na čem jsme se dohodli. Velice dobré zastupování ve vztahu s bankou. Mohu pouze doporučit ostatním zájemcům.
Radek Moulis

Mohu doporučit. Chybu neuděláte.

Jednání velmi dobré, velká snaha pomoci klientovi s řešením byrokratických formulářů a udělat za něj směrem k bankám maximum možného. To jsem velmi ocenil.
Pavel Holub

Vše klaplo na 100%

Profesionální přístup, zkušenost, vstřícnost, ochota a to od nabídky, přes realizaci, jednání s bankou až po finální vyplacení hypotéky.
Libor Helbich

Perfektní spolupráce

Z naší strany nelze označit spolupráci s paní Vejskalovou jinak, než perfektní. Neuvěřitelně lidský a ochotný přístup.
Habrychovi

Můžeme jen doporučit

Velké poděkování paní M. Stehlíkové za vše,co pro nás udělala.
Eva a Colin Thompson

Poděkování za vstřícnost a pomoc při rozhodování

Ráda bych touto cestou poděkovala za velice profesionální práci paní ing. Bílkové.
Iveta a Ladislav Šimkovi

Ochota a skvělý přístup

Nedávno jsme sjednávali hypotéku s Vaší poradkyní paní Michaelou Bartošovou z Jihlavy. Ráda bych tímto pochválila její ochotu a skvělý přístup.
Veronika Petrů

Perfektní přístup

velice děkujeme Bc. Janě Vojtové za naprosto bezkonkurenční perfektní přístup a servis při vyřizování financí na koupi nemovitosti.
Pavlína Čadová

Nemůžeme nic vytknout

Pokud jde o hodnocení naší spolupráce, nemůžeme skutečně nic vytknout. Byli jsme spokojeni v obou případech (poprvé před 5 lety), líbí se nám Váš přístup, rychlost a pečlivost.
Jan Vápeník

Poděkování

Dobrý den ráda bych poděkovala panu Mikiskovi z Tachova za ochotu a profesionalitu ke klientům.
Pavla Targoszová

Velké díky a má volba je jasná i do budoucna

Děkujeme poradci ing.Škárovi za ochotu,trpělivost a lidskost při refinancování úvěru.
Říhová, Bezděková

Mám radost, že jsou společnosti, které lidem opravdu pomáhají

Chtěla bych velmi poděkovat paní Miloslavě Vejskalové za perfektně odvedenou práci, ohledně refinancováni hypotéky rodiny Hollých.
Michaela Holly

Děkujeme a doporučujeme ostatním

Nemůžeme písemně dostatečně vyjádřit, jak jsme jí vděčni za práci, kterou pro nás paní Bílková udělala a jak to udělala.
Ambrožovi, České Budějovice

Děkuji za velmi dobrou práci

Dobrý den ráda bych touto cestou poděkovala za velmi dobrou práci, pan Mikisek je velmi schopný finanční poradce je ochotný, rychlý a také se věnuje svým klientům
P. Targoszová

Bezkonkurenční přístup

I když jsem pane Bachu nakonec nevyužila Vašich služeb a zůstala s hypotékou u původní banky, moc bych Vám chtěla poděkovat za Váš čas, který jste mi věnoval. Váš přímý přístup se nedá s ostatními poradci vůbec srovnávat. Vzhledem k tomu, se Vás i snažím doporučovat svým známým, kolegům a věřím, že v nich naleznete spokojené klienty.
Soňa Valentová

Děkuji za ochotu a flexibilitu

Chtěl bych Vám tímto paní Vejskalová poděkovat za zprostředkování hypotečního úvěru.
Karel Zabloudil

Děkuji za vstřícný a iniciativní přístup

Děkuji touto cestou pí. inženýrce za vstřícný iniciativní přístup k mému problému, flexibilní pracovní dobu, milé vystupování a také abychom nebrali život jenom vážně i za čaj značky "Hluboký les".
MUDr. Jaroslav Kouba

Vážená paní Vejskalová,

chtěla bych Vám poděkovat za pomoc při refinancování úvěru. Nelze dostatečně vyjádřit slovy vděčnost někomu, kdo vám v takové situaci dokáže nabídnout nejen profesionální pomoc, ale zároveň má lidský přístup ke klientovi.
P. Pálková

Děkujeme za ochotu, trpělivost, obětavost, lidskost a za perfektní profesionalitu

Na paní Janekovou jsem dostala doporučení od kamarádky. Chtěla jsem poradit s životními pojistkami, spotřebitelskými úvěry a hypotékou, kterou jsem měla společně s rodiči. Hypotéka byla v kombinaci se životním pojištěním. Splátky všeho byly dost zatěžující. Paní Janeková mi navrhla refinancování a tím snížení splátek.
Veronika Caisová

Paní Janekové si za její práci a přístup vážíme a ostatním doporučujeme

Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Ludmile Janekové za její skvěle odvedenou práci při financování našeho bydlení.
Kateřina a Tomáš Horký

Profesionální spolupráce

100% spokojenost. Díky Ing. Škárovi jsme bez problému refinancovali. Díky.
T. Sinecká

Velice oceňuji profesionalitu, přístup a řešení variant

Rád bych touto cestou poděkoval Vašemu finančnímu poradci ing. Škárovi za služby a veškerý servis s tím spojený při refinancování mého úvěru. Doufám, že tento e-mail se dostane do rukou vedení Vaší společnosti, jelikož jako úřední osoba dokážu ocenit služby poskytnuté panem Škárou.
Jiří Polák

Děkujeme za pomoc při refinancování

Rádi bychom zde poděkovali Ing. Janu Škárovi, který s námi řešil refinancování hypotéky. Díky jeho službám se nám podařilo refinancovat hypotéku s minimálními náklady a současně si zlepšit finanční situaci.
Pavlína Poncarová, Luboš Fajgl

Takových lidí v dnešní době se potká málo

Paní Janeková, ještě jednou velké díky za všechno, co jste pro nás udělala. Velmi si toho vážím, nejde to ani slovy popsat. Takových lidí v dnešní době se potká málo. Těším se na brzké setkání. Srdečné pozdravy posílám i od maminky. (sms)
M. Wudyová

Paní Ludmilu Janekovou vřele doporučuji!

Velmi mi pomohla při vyřizování hypotéky a všech ostatních finančních a administrativních záležitostí, které byly ke koupi bytu potřeba.
Eliška Pixová

Děkujeme za cenné rady a váš přístup

Děkujeme za cenné rady a všechno, co jste pro nás udělal. Nakonec to všechno dobře dopadlo. Peníze přišly minulý týden. Oceňujeme zejména Váš přístup, kdy jste nám doporučil zůstat u mBank, i přesto, že jste se připravil o provizi ze získání nového úvěru. Nebýt Vás, nepodařílo by se nám pohnout z místa, natož dosáhnout na tak dobrý úrok.
Daniela a Roman Szturcovi

Děkujeme za bezkonkurenční servis

Dobrý den, chtěli bychom ještě jednou touto cestou poděkovat za bezkonkurenční servis a odbornou radu, kterou nám poskytla Ing. Čechlovská. (reference adresovaná vedení společnosti GOLEM FINANCE)
Ing. Luboš Lorenz, MSc a Mgr. Andrea Lorenz

Poděkování

Rádi bychom vám poděkovali za výbornou spolupráci, profesionalitu a ochotu.
Josef Polák

Na základě doporučení spokojených klientů ...

Na základě doporučení spokojených klientů jsem se v souvislosti se zajištěním úvěru pro nákup nemovitosti obrátil na paní LUDMILU JANEKOVOU z Vaší pobočky v Písku.
Roman Koc

100% profesionalita, nemám co vytknout

Paní Stehlíková mě přesvědčila již při prvním úvěru, kdy dokázala bravurně vyřešit všechny nestandardní požadavky, připravit mi na míru vhodné řešení, o kterých se mi (byť jako vcelku dobře orientovanému laikovi) ani nesnilo.
Mgr. Ing. MUDr. Karel Kameník

Perfektní znalost produktů. Žádné nerealistické sliby

Pan Bach je pro mne představitelem ideálního finančního poradce. Produkty, které nabízí, perfektně zná. Nedává nerealistické sliby jen proto, že by chtěl zákazníkovi za každou cenu něco prodat, ale snaží se najít řešení odpovídající jeho skutečným potřebám.
Imrich Lozsi

Rychlé, profesionální, lidské jednání

Paní Adamčíková, mnohokrát děkuji za pomoc při refinancování naší hypotéky. Jednou větou: rychlé, profesionální, lidské jednání, minimální úroková sazba, velká spokojenost z naší strany. Doporučím Vás všem mým známým.
Ivana Poláčková

Bez vaší pomoci bych jednání s bankou dávno vzdala

Milá paní doktorko, dovolte mi touto cestou Vám velmi poděkovat za Vaši pomoc při vyřízení hypotéčního úvěru na rekontrukci domu. Bez Vaší pomoci bych již jednání s bankou dávno vzdala. Vy jste mi nejen zařídila nadstandartní úrokovou sazbu, ale bez mrknutí oka za mne řešila v bance všechny problémy a vykomunikovala pro mne to nejlepší řešení.
Marie Klementová

Nejvíce oceňuji vypravení všech nutných náležitostí, formulářů, smluv a potvrzení

Refinancování hypotéky pro laika není jednoduchá věc - samozřejmě je každý schopen spočítat si úroky a náklady. Porovnat ale jednotlivé nabídky vedle sebe a dohlédnout do všech důsledků a podmínek "psaných malým písmem pod čarou" už je obtížné. Nad má očekávání toto splnila paní Ing. Stanislava Bílková, která nejenže mi pomohla s výběrem, ale dokázala vyjednat ještě o něco lepší podmínky než standardní.
T.F., Písek

Poděkování - pochvala

Vážení obchodní přátelé, ve věci financování koupě nemovitosti jsem se obrátil na Vaší společnost a Vaší finanční poradkyni paní Danu Berouskovou z pobočky v Karlových Varech. Po předchozích neblahých zkušenostech s finančním poradenstvím jsem byl velmi potěšen profesionálním přístupem paní Berouskové. K mojí naprosté spokojenosti vyřešila možnost financování koupě bytu. Budu-li mít v budoucnu potřebu financovat koupi nemovitosti úvěrem, rád se na finanční poradkyni paní Danu Berouskovou opět obrátím. Děkuji.
Petr Smětal

Vysoce profesionální přístup

Važený pane Bachu, prodávající bytu mi tedy potvrdila, že peníze z hypotéky přišly na účet do (...) a byly zaúčtovány tak, jak jsme plánovali. Ráda bych Vám současně ještě jednou poděkovala za Vaši pomoc a služby.
Tamara Mazničenková

Dobré rady i tipy jak ještě dosáhnout lepších podmínek

S prací poradkyně paní Janekové jsem velmi spokojena a vřele ji doporučuji. Úžasně rychlé a vstřícné jednání, bezvadná komunikace. Průběžně jste informováni o detailech, postupu a vývoji. Dobré rady i tipy jak ještě dosáhnout lepších podmínek. To vše i na dálku a on-line.
K. S., Praha

Vše k naprosté spokojenosti

Rád bych zde zmínil zcela mimořádné a nadstandardní kvality paní Ludmily Janekové. S paní Janekovou spolupracuji posledních cca 10 let a jsem stále a stále udivován rozšiřujícím se portfoliem finančních služeb při současném zvyšování kvality těchto služeb.
Václav Žid

Takto si představuji ideální spolupráci

Takové kvality ve službách nabízí nejspíše jen promile hypotečních makléřů, nejen v našem kraji. Takhle si představuji ideální spolupráci, ještě jednou moc děkuji za vaše skvělé služby! S manželkou jsme moc rádi, že jsme poznali takové specialisty nejen v oblasti hypoték a pojištění, ale i příjemného vystupování a komunikace. Těšíme se na další spolupráci s vámi.
Luboš Lorenz

Děkujeme za pomoc s refinancováním hypotéky

Chtěli bychom vyzvednout paní Janu Šestákovou, nejen, že nám pomohla s výběrem a následným refinancováním naší hypotéky ale také nám pomohla vyřešit naši finanční situaci v době, kdy jsem se ocitla na mateřské a naše finanční zajištění kleslo o značnou částku. Připravila návrh na zlepšení naší finanční situace a jakékoliv nejasnosti hned vysvětlila. Obracíme se na ni, kdykoliv potřebujeme vyřešit jakékoliv finanční záležitosti. Velice moc jí děkujeme.
Manželé Hrňovi

Sami jsme nemuseli nic zařizovat

S vaší prací jsme velice spokojeni. Sami jsme nemuseli nic zařizovat, vše splněno podle našich požadavků. Vše, co jste řekla platí, takže jsme nemuseli mít strach, že by něco bylo špatně, nebo nevyšlo. Prostě není co vytknout, všem spolupráci s vámi vřele doporučujeme a předáváme kontakt dál.
Petr Melena a Michala Štanderová

Předání kontaktu

Ve shonu okolo dofinalizování smluv s domem a rekonstrukcí jsem Vám zapomněl poděkovat za Vaší velikou pomoc se zařízením hypotéky. Kolegyně plánuje koupi domečku - mohl bych jí poslat na Vás kontakt, že by se v případě potřeby na Vás obrátila?
Karel Brabec

Byl jsem překvapen rychlostí

V srpnu jsem se rozhodl pro hypotéku a po předešlých špatných zkušenostech s různými poradci, jsem se na doporučení mého známého obrátil na Ing. Květoslavu Kusákovou, která mi dopodrobna vysvětlila vše kolem hypotéky, seznámila mě s průběhem vyřizování, ale i s možným rizikem neúspěchu.
Michal Přikryl

Paní Zemčíková zařídila vše za nás

V letošním roce jsme se s přítelkyní dali do stavby našeho vysněného domečku a potřebovali jsme si vyřídit hypotéku na jeho výstavbu - po dlouhém chození za informacemi po bankách, jsme byli ztraceni ve vlnách informací a hlavy se nám s toho všeho motali.
Vašek Joch a Jana Milošová

Ziskali jsem hypotéku, jakou jsme chtěli

Po celou dobu vyřizování naší hypotéky se nám paní Zemčíková maximálně věnovala, vše se snažila rychle vyřídit, o postupu nás pravidelně informovala a vše nám vždy svědomitě vysvětlila. Předložila nám veškeré možnosti a pomohla nám s co nejlepším rozhodnutím. Díky ní jsme získali hypotéku, která měla všechny parametry, jež jsme si na začátku definovali. Paní Zemčíkovou můžeme vřele doporučit a velice rádi se na ni zase s důvěrou obrátíme.
Katka Dubská

Pozitivní a energický přístup

Jako klienti paní Stehlíkové oceňujeme její vždy pozitivní a energický přístup k našim potřebám a finančním možnostem. I přes určité obtíže se paní Stehlíkové podařilo na jaře roku 2011 nalézt vhodný způsob financování našeho bydlení a posléze na podzim roku 2011 výhodně přefinancovat hypotéku v rámci snížených úrokových sazeb na trhu s hypotékami. Paní Stehlíková je profesionálka, která k nám přistupovala zodpovědně, byla přátelská, upřímná a vždy v pohodě.
Aneta Mlejnková a David Dvořák

Příjemná a profesionální spolupráce

Paní Stehlíková mi pomohla vybrat hypotéku, která byla za daných podmínek pro mě nejvýhodnější a ve chvíli, kdy došlo k problémům mezi poskytující bankou a developerem, vysvětlovala vše neúnavně a nad rámec svých povinností tak dlouho, dokud nebyla nesrovnalost vyřešena.
Zdenka Žilková

Děkuji

Velice si vážím práce paní Stehlíkové, myslím si, že v našem hypotečním případu, dokázala téměř nemožné. Bez ní bychom si ted´neužívali nádherný adventní čas v domě našich snů. Děkujeme! Markéta a Diego.

Makléřka překonala má očekávání

Paní Janekovou jsem poznal při prodeji nemovitosti. V té době byla makleřkou kupujícího. A už tenkrát jsem byl spokojený jak proběhly všechny záležitosti kolem prodeje nemovitosti a vše proběhlo nad míru očekávání.
Tomáš Kudrna

Profesionální přístup

Co se týče hodnocení GOLEM FINANCE a služeb paní Janekové při nákupu bytu, byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem. Veškeré obstarané náležitosti byly vždy přesné a včas, díky tomu jsem mohl získat za vcelku výhodných podmínek hypotéční úvěr, kvalitní životní pojistku i pojistku bytu.
Tomáš Mokerský

Úspora času, spokojenost

Vážený pane Bachu, bydlí se mi příjemně a jsem velmi spokojená, zdá se, že to nebyl špatný krok. Také ráda vzpomínám na všechna naše jednání. Kdyby všichni pracovali jako Vy, měli bychom všichni spoustu ušetřeného času, úsměv na rtech a byli bychom velmi spokojení.
Michaela Borovcová

Děkuji za pomoc při přefinancování hypotéky

Děkuji za pomoc při přefinancování hypotéky. Paní Martina Vomáčková je jedna z nejlepších finančních poradkyň.
Eva Fingerová

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required


Banky

Stavební spořitelny

Obchodní partneři