Podpůrný tým

Lukáš Hálek

Lukáš Hálek

Provozní servis

Mobil: 777 048 531
E-mail:

S úsměvem jde všechno lépe

Ve společnosti GOLEM FINANCE pracuji od roku 2008. Mezi mé hlavní činnosti patří zpracování účetnictví společnosti v návaznosti na daňovou problematiku, s tím spojená komunikace se státní správou, zpracování provizí společnosti, komunikace s partnery v oblasti registrování hypotečních makléřů u jednotlivých partnerů a dále podpora managementu společnosti. Mým cílem je dělat práci dobře a zodpovědně a být dobrou podporou pro management společnosti.

Jana Kadlecová

Jana Kadlecová

Podpora ekonomického oddělení

Mobil: 725 390 426
E-mail:

Ve společnosti GOLEM FINANCE pracuji od jara 2017. Mezi mé hlavní činnosti patří kontrola dodaných podkladů k obchodům hypotečními makléři, zpracování provizí, zpracování reklamace provizí.

Vendula Chavalková

Vendula Chavalková

Asistentka obchodního oddělení

Mobil: 777 702 700
E-mail:

Ve společnosti GOLEM FINANCE pracuji od ledna 2018. Podílím se na zajištění provozu centrály a starám se o příchozí návštěvy. Pro naši obchodní síť hypotečních makléřů organizuji firemní akce, jako jsou meetingy, konference, školení apod. Mým cílem je, aby vše fungovalo, jak má, a v práci jsme se cítili dobře. 

Radka Opltová

Radka Locher

Poradenství a právní podpora

Mobil: 606 661 345
E-mail:

Dodržování právních norem a pravidel slušného chování je předpokladem dlouhodobých smluvních vztahů. Mým úkolem je zajistit, aby všichni ve společnosti GOLEM FINANCE měli jistotu, že podnikají v souladu s právním řádem a Etickým kodexem.

Luboš Svačina

Luboš Svačina

PR, media a web marketing

Mobil: 725 390 427
E-mail:

Z kapek se skládá moře

Se společností GOLEM FINANCE spolupracuji od jara 2011. Mým hlavním úkolem je zastupování společnosti ve vztahu k médiím a rozvíjení internetových aktivit firmy s cílem zvýšit povědomí o značce GOLEM FINANCE a přidané hodnotě, kterou hypoteční makléři přinášejí svým klientům při řešení financování bydlení.   

Pavel Dvorský

Pavel Dvorský

Vedení účetnictví, oblast daní

Mobil: 739 336 472
E-mail:

Úspěch v životě? To je vlastně rovnice: A = X + Y + Z. X znamená práce a Y fair play. A co Z? Z znamená držet jazyk za zuby.

Nejvíce známé daňové úlevy při koupi domu jsou odečitatelné hypoteční úroky a osvobození od daně z příjmů ze zisků při prodeji domu. Odpočet hypotečních úroků umožňuje půjčovat si peníze se slevou (odečtením úroků dostanete levnější půjčku). Používáte-li dům pro vlastní bydlení dva nebo více let, je možné ho prodat a mít zisk jen pro sebe.
Výsledkem je, že nejen dostanete levnější půjčku na bydlení, ale také máte budoucí zisk v kapse osvobozen od daně.

Servisní podporu zajišťuje společnost             Logo GOFIS  

Mobil: 725 169 168
E-mail: