Partneři

Můžeme Vám zprostředkovat úvěr od následujících bank a stavebních spořitelen.

Banky

Česká spořitelna

Česká spořitelna
Banka patří do skupiny Erste Group, je největší retailovou bankou v ČR. Financování bydlení je prioritním zaměřením banky. Banka zaujímá přední pozici v hypotečním financování, dlouhodobě patří mezi top 3 hypoteční poskytovatele.

ČSOB

obrázek
Univerzální banka, která patří do skupiny největších bank v České republice. Je součástí finanční skupiny KBC. Jednou z priorit Banky je dlouhodobé zaměření na pomoc klientům v oblasti problematiky financování bydlení.

Equa Bank

obrázek
Equa Bank je skrze Equa Group Ltd vlastněna investičními fondy, kterým poskytuje poradenství společnost AnaCap Financial Partners LLP. Banka se chce na českém trhu prosadit s konceptem "Simply better banking". Součástí nabídky banky se staly hypotéky na konci roku 2011. V tuto chvíli se zaměřuje především na refinancování, hypotéky pro podnikatele a neúčelové hypotéky.

Moneta Money Bank (dřive GE Money Bank)

obrázek
Banka patřila do skupiny General Electric, která je v globálním měřítku jednou z nejobdivovanějších firem. V květnu 2016 došlo k přejmenování banky na Moneta Money Bank a odstartoval prodej banky prostřednictvím burzy cenných papírů. Hypotéky jsou bankou nabízeny od roku 2000. Banka vyniká svojí efektivitou a technologií. V roce 2018 se propracovala mezi 5 největších hypotečních poskytovatelů. 

Hello bank!

obrázek
Hello bank! je banka zaměřená na spotřebitelské úvěry a zápůjčky. Jde o pobočku francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA, které patří i původní obchodní značka Cetelem. Ta na českém trhu působila už od roku 1996. BNP Paribas Personal Finance, která působí ve více než třech desítek zemí světa na čtyřech kontinentech.

Hypoteční banka

obrázek
Specializovaná hypoteční banka patří do skupiny belgické KBC. Banka je lídrem v oboru hypotečního financování. Nabízí nejširší paletu hypotečních produktů a služeb. Banka uplatňuje multibrandovou strategii, pod její platformou jsou nabízeny hypotéky například v obchodní síti ČSOB či Poštovní spořitelny. 

Komerční banka

obrázek
Jedna z největších univerzálních bank, která je součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Financování bydlení je nedílnou a prioritní součástí služeb banky. Banka patří dlouhodobě na špici v hypotečním financování u nás, dlouhodobě obsazuje třetí tržní pozici. 

mBank

obrázek
Banka vstoupila na trh s inovativní internetovou strategií na konci roku 2007. Hypoteční financování banka zahájila na jaře roku 2008 a svými inovacemi přinesla oživení. Variabilní typ úrokové sazby ve vazbě na bilanční mechanismus (offset) bylo něco co oslovilo aktivní klienty. Banka patří mezi menší skupinu hypotečních poskytovatelů.  

Oberbank

obrázek
Jedna z nejmenších univerzálních bank u nás je pobočkou Rakouské Oberbank AG. Banka se poslední roky snaží prosadit i v oblasti hypotečního financování. A daří se jí to. Především svým specifickým přístupem, zaměřeným na osobní pohled na klienta.

Raiffeisenbank

obrázek
Jedna z největších univerzálních bank v ČR patřící do rakouské Raiffeisen Bank International AG. Banka patří dlouhodobě do velké pětky hypotečních poskytovatelů. V hypotékách vyniká svým inovativním přístupem a technicky propracovanými produkty, které patří mezi produktovou hypoteční špičku. 

Sberbank

obrázek
Banka patří do segmentu středních a menších bankovních domů. Banku, která byla součástí rakouské Volksbanken AG, získala v roce 2013 Sberbank Europe AG. V hypotékách patří banka mezi menší subjekty.

UniCredit Bank

obrázek
UniCredit Bank zahájila svoji činnost na českém trhu v listopadu 2007, patří do finanční skupiny UniCredit Group, jedné z největších v Evropě. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky. Banka patří mezi 6 největších hypotečních poskytovatelů u nás.

Wüstenrot hypoteční banka

obrázek
Banka je součástí Wüstenrot finanční skupiny, ve které je hypoteční financování nedílnou součástí služeb. Po stavebním spoření, které bylo na startu činnosti skupiny, bylo v roce 2003 zahájeno poskytování hypoték. 

Stavební spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny

obrázek
Stavební spořitelna patří do finanční skupiny České spořitelny. Koncept Buřinky je dobře známý široké veřejnosti, spořitelna vstoupila na trh už v polovině roku 1994 a patří mezi největší stavební spořitelny na našem trhu.

Modrá pyramida

obrázek
Stavební spořitelna patří do finanční skupiny Komerční banky. Spořitelna nabízí širokou paletu služeb a produktů, patří svým objemem poskytovaných úvěrů do první trojky stavebních spořitelen.

Raiffeisen stavební spořitelna

obrázek
Stavební spořitelna působí na českém trhu již od roku 1993, v roce 2007 realizovala RSTS akvizici Hypo stavební spořitelny a.s.. Spořitelna patří k větším subjektům a v poskytování úvěrů patří dlouhodobě do první trojky stavebních spořitelen.

Wüstenrot stavební spořitelna

obrázek
Stavební spořitelna zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat zákon o stavebním spoření. Patří k menším subjektům, nicméně oblíbeným. V součinnosti s Wüstenrot hypoteční bankou může klient těžit z výhodného propojení produktů a souvisejících služeb.  

Obchodní partneři

Realityčechy.cz, realitymorava.cz

obrázek
Realitní a zpravodajský server patří svým přístupem k inovátorům v segmentu realitních serverů. Partnersky spolupracujeme už od roku 2006. K našim společným projektům patří především projekt Dostupnost bydlení, který monitoruje indexy dostupnosti bydlení v ČR.

Stavebky.cz

Stavebky.cz
Informační portál zaměřený na oblast stavebního spoření. Součástí portálu jsou unikátní srovnávací nástroje, kalkulátory. Provozovatelem portálu Stavebky.cz je Petr Kielar - spoluautor publikace "Stavební spoření a stavební spořitelny" (Ekopress, 2014). 

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required


 

Srovnání sazeb hypoték

1 rok2,48 %
3 roky2,58 %
5 let2,58 %
Variabilní2,69 %

Realitní magazín

Realitní magazín

Aktuální číslo ke stažení