Nájem nebo hypotéka?

Kalkulátor pro zjištění maximální výše úvěru při zadané výši měsíční splátky.

let
%

Na základě údajů, které jste uvedl/a, by vám banky mohly půjčit až .

Výsledná hodnota je pouze orientačním propočtem vycházejícím z vámi zadaných údajů. Ve skutečnosti výsledek ovlivňují ještě další faktory, které se mohou lišit klient od klienta a dle konkrétních podmínek bank. Chcete-li získat bližší informace, klikněte na tlačítko ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 777 702 700.

Získat nezávaznou nabídku

Získat nezávaznou nabídku

 - takto označené údaje jsou povinné
required
required 
required
 

 

Propočty z tohoto kalkulátoru budou odeslány v příloze vaší poptávky, kterou zasíláme v kopii na vámi zadaný e-mail.
Na vaši potávku budeme reagovat v pracovních dnech do 24 hodin.

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je průměrnou nabídkovou sazbou za posledních 12 měsíců, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49 % p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN* je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

 

Srovnání sazeb hypoték

1 rok2,48 %
3 roky2,58 %
5 let2,58 %
Variabilní2,69 %

Realitní magazín

Realitní magazín

Aktuální číslo ke stažení

Slovníček pojmů

Scoring (prescoring)

Ověření klienta při kterém banka hodnotí všechna možná kritéria, která by mohla ovlivnit (ne)splácení hypotéky. Hodnotí zejména výši příjmů a výdajů klienta v návaznosti na parametry hypotéky (výše, splatnost, měsíční splátka), dále typ klienta (věk, zaměstnání, věk, stav, často i region) a další. Posuzuje též klienta podle informací z úvěrových registrů.

Slovníček pojmů