Management

Libor Ostatek

Libor Ostatek

Ředitel společnosti

Mobil: 731 564 709
E-mail:

Jdeme-li tím správným směrem, to nejdůležitější, co musíme udělat, je jít dál

Hypotéka je jedna z posledních věcí, po které lidé touží. Kdo by toužil desítky let splácet velkou část svého měsíčního platu? To, po čem toužíme, je spojeno s bydlením. Nicméně, bez hypotéky to prakticky nejde. Banky přirozeně prodávají svoji hypotéku, klient touží po svém bydlení. Nalézt ten správný šém, který pomůže realizovat vyvážené řešení, není povrchní a jednoduchá věc.

Podstatou služby hypotečního makléře je nejenom pomoci zajistit financování bydlení, ale především stát po boku klienta po celou dobu splácení závazku, tedy po desítky let. 

Patrik Hálek

Patrik Hálek

Jednatel společnosti

Mobil: 602 667 300
E-mail:

Život je otázkou priorit, když se chce, tak to jde

Jedním z hlavních úkolů je pro nás hledání vhodných kandidátů na pozici hypotečního makléře. Stejně, jako v jiných oblastech poskytování služeb se ukazuje, že největší hodnotou pro úspěšnou spolupráci je osobní profil každého jedince a jeho přístup ke spolupráci. Dlouhodobě se snažíme se všemi Hypotečními makléři vybudovat osobní vztah, který nám umožňuje otevřeně hovořit o společných cílech, které vždy vedou k realizaci obchodů, za kterými vidíme vždy pouze spokojeného klienta.

Věřím, že tato velice těžká, dlouhodobá a nikdy nekončící práce přinese našim klientům jedinečnou obsluhu při odbavení jejich potřeb spojených s financováním vysněného záměru.

Václav Ostatek

Václav Ostatek

Obchodní manažer

Mobil: 777 631 731
E-mail:

Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne

Když jsem v roce 2006 odešel ze strojírenství, ve kterém jsem působil přes třicet let, do nově založené firmy GOLEM FINANCE s cílem získávat nové spolupracovníky, netušil jsem, jak zajímavá práce mě čeká. Absolvuji měsíčně desítky rozhovorů, vyslechnu spoustu příběhů a na konci toho se čas od času objeví natolik profesně i lidsky zajímavý člověk, že jej s radostí pozvu ke spolupráci s GOLEM FINANCE. Samozřejmě ještě větší radost mám, když později vidím, jak se nový člověk v naší firmě rozvíjí, jak jej pozitivní atmosféra ve firmě chytla a spolupráce přináší oboustranně zajímavé výsledky.

Firma našeho zaměření stojí a padá s lidmi, kteří s ní spolupracují, a proto si nové kolegy pečlivě vybíráme. Nechceme být největší, ale nejkvalitnější firmou ve svém oboru.