Kolik zaplatím na úrocích?

Modelovací kalkulátor, který zobrazuje, jak doba splatnosti ovlivňuje výši splátky a celkovou sumu zaplacených úroků.

let
%
Doba splatnosti
[roky]
Měsíční splátka
[Kč]
Suma zaplacených úroků*
[Kč]
 
5
10
15
20
25
30
35

Chcete-li získat bližší informace, zavolejte nám na telefonní číslo 777 702 700, nebo klikněte na tlačítko ZÍSKAT NEZÁVAZNOU NABÍDKU, zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme, jen co to bude možné.

*) Jedná se o nominální hodnotu nezahrnující v sobě časovou hodnotu peněz, ani možnou změnu parametrů úvěru v průběhu doby splácení.

Získat nezávaznou nabídku

Získat nezávaznou nabídku

 - takto označené údaje jsou povinné
required
required 
required
 

 

Propočty z tohoto kalkulátoru budou odeslány v příloze vaší poptávky, kterou zasíláme v kopii na vámi zadaný e-mail.
Na vaši potávku budeme reagovat v pracovních dnech do 24 hodin.

Výstup z kalkulátoru není nabídkou nebo příslibem smlouvy a ani není radou podle zákona č. 257/2016 Sb. Propočet je indikativní, úroková sazba je průměrnou nabídkovou sazbou za posledních 12 měsíců, měsíční splátka nezahrnuje poplatky.

Reprezentativní příklad průměrné hypotéky zprostředkované GOLEM FINANCE: Výše půjčky 2 500 000 Kč se splatností 20 let (240 splátek) s pevnou roční úrokovou sazbou 2,49 % p.a. má měsíční splátku 13 235 Kč. Poplatek za odhad ceny nemovitosti: 2000 Kč, poplatek za správu úvěru: 0 Kč. RPSN* je 2,53 % p.a. a celkové náklady úvěru činí 3 034 459 Kč. Hypoteční úvěr musí být zajištěn nemovitostí.

Výše RPSN a měsíční splátka mají pouze informativní povahu a vychází z předpokladů uvedených v Reprezentativním příkladu. Konečná výše RPSN přesně odpovídající podmínkám konkrétní zvolené banky bude uvedena v předsmluvních informacích, které klient obdrží před podpisem smlouvy o úvěru. Konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

 

Srovnání sazeb hypoték

1 rok2,48 %
3 roky2,68 %
5 let2,68 %
Variabilní2,69 %

Realitní magazín

Realitní magazín

Aktuální číslo ke stažení

Slovníček pojmů

Odhad, ocenění nemovitosti

Dokument vypracovaný odborníkem – autorizovaným odhadcem banky, který obsahuje současnou cenu nemovitosti, u výstavby /rekonstrukce budoucí cenu nemovitosti příp. cenu minimální v rekonstrukci. Odhad dále obsahuje  informaci , zda se jedná o vhodnou nemovitost k zajištění úvěru. Odhad vypracovaný externím znalcem banky pak zpravidla podléhá kontrole pracovníkem banky tzv. supervize a je stanovena výsledná zástavní hodnota nemovitosti, na základě které banka poskytne určitou výši úvěru. 

Slovníček pojmů