Chcete koupit byt, dům nebo stavební pozemek
a část peněz vám chybí?

Pomůžeme vám utřídit nabídky bank i stavebních spořitelen a najít pro vás nejvhodnější řešení jak z pohledu ceny tak podmínek úvěru. A bude na vás, pro které z doporučených řešení se rozhodnete.

Základní přehled

Kompletní řešení

Podívejte se na obecné nabídky bank, vyberte si některou z nich a my vám pak zavoláme a probereme vaše představy a podrobnosti. Případně nám můžete zavolat sami na telefon 777 702 700.

Klikněte na mapku a domluvte si bezplatnou schůzku s makléřem z vašeho okolí. Vybírejete dle místa vašeho bydliště, klientských referencí nebo sympatií. U všech makléřů garantujeme služby v GOLEM KVALITĚ.

O NÁS: Společnost GOLEM FINANCE je ryze českou společností založenou v roce 2006, která se specializuje na oblast financování bydlení. Svůj úspěch stavíme na otevřené komunikaci, odbornosti, nezávislosti a dlouhodobém partnerství. Od roku 2007 máme zastoupení ve všech krajích České republiky. Naši hypoteční makléři za deset let činnosti pomohli k vlastnímu bydlení více než 27 tisícovkám klientů, zprostředkovali úvěry v hodnotě převyšující 30 miliard korun a jako společnost jsme se stali lídrem v produktivitě zpracovaných hypoték. Od poloviny roku 2011 v našich řadách působí více než 100 hypotečních makléřů a společnost je oceňována bankami a stavebními spořitelnami jako jeden z nejvýznamnějších partnerů v oblasti financování bydlení.