O nás

GOLEM FINANCE s.r.o., samostatný zprostředkovatel s oprávněním a registrací u ČNB. 

Naše oprávnění k činnosti samostatného zprostředkovatele si můžete ověřit v registru České národní banky.

IČ:                               268 80 547

Adresa kanceláře:         Praha 4 - Podolí, Jeremenkova 763/88, PSČ 14000,

Telefon:                        272 103 218

Mobil:                           777 702 700

E-mail:                         golem@golemfinance.cz, www.golemfinance.cz

Jsme ryze českou společností založenou v roce 2006, která se specializuje na poradenství v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření.  Od roku 2007 máme zastoupení ve všech krajích České republiky. Prostřednictvím našich hypotečních makléřů, kterých je nyní okolo 200, jsme během uplynulých 11 let pomohli k vlastnímu bydlení více než 33 tisícovkám klientů, zprostředkovali úvěry v hodnotě převyšující 37 miliard korun a stali jsme se lídrem v produktivitě a kvalitě zpracovaných hypoték.

Jak to u nás chodí?

Nabízíme Vám komplexní služby zprostředkování spotřebitelského úvěru na bydlení a spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Součástí našich služeb není poskytnutí rady podle § 85, odst. 3 zákona 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Poskytování našich služeb nevážeme na poskytnutí dalších doplňkových služeb.

Službu zprostředkování úvěru poskytujeme klientovi zdarma, odměnu inkasujeme od poskytovatele spotřebitelského úvěru. Výše odměny za zprostředkování Vašeho úvěru bude uvedena v konkrétní předsmluvní informaci. Výši odměny za zprostředkování spotřebitelského úvěru na bydlení od jednotlivých poskytovatelů, jejichž úvěry zprostředkováváme, vám sdělíme na vyžádání.

Stížnost na postup GOLEM FINANCE s.r.o. či našeho vázaného zástupce nám můžete sdělit jakýmkoliv způsobem (poštou, telefonicky, mailem). Pokud nebudete spokojen s interním vyřízením stížnosti, můžete zdarma podat návrh na mimosoudní řešení sporu u finančního arbitra - www.finarbitr.cz. Dohledovým orgánem pro oblast poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru je Česká národní banka.


Milníky ve vývoji společnosti

  • Založení společnosti v lednu 2006, definování základních principů hypotečního makléře (HM), faktický start činnosti na jaře 2006.
  • Vybudování celorepublikové sítě hypotečních makléřů v roce 2007 a definování standardů kvality práce HM.
  • Posílení pozice specializovaného hypotečního makléře v době příchodu globální finanční krize, následné ekonomické recese a propadu hypotečního financování.
  • Na konci roku 2010 došlo k překročení objemu 10 mld. Kč zpracovaných hypoték. Společnost se stává lídrem v produktivitě zpracovaných hypoték, v praxi to znamená nejvíce zpracovaných hypoték na jednoho makléře.
  • V roce 2011 počet hypotečních makléřů v obchodní síti přesáhl hodnotu 100. Společnost je oceňována bankami a stavebními spořitelnami jako jeden z nejvýznamnějších partnerů v oblasti financování bydlení.   

Management společnosti

Libor Ostatek
Libor Ostatek, ředitel společnosti
Patrik Hálek
Patrik Hálek, jednatel společnosti
Václav Ostatek
Václav Ostatek, obchodní manažer

Libor Ostatek - profesní profil:

Získal rozsáhlé zkušenosti v hypotečním financování jak v ČR, tak i v zahraničí, oboru se věnuje od roku 1995. Kariéru v bankovnictví začal v roce 1991 v Investiční bance, kde pracoval do roku 1995. Od roku 1995 se v bankovnictví specializoval na obor hypotečního financování. Spolupodílel se na zavedení hypotečního bankovnictví u nás. Absolvoval pracovní pobyty a stáže v Kanadě, Německu a Švýcarsku. V roce 2005, po návratu ze zahraničí, z bankovního sektoru odešel a založil společnost NEWVALUES, následně založil společnost GOLEM FINANCE, kde působí dodnes. 

Absolvoval fakultu strojního inženýrství (1986 až 1991) ČVUT Praha a postgraduální studium bankovnictví (1993 až 1994) VŠE Praha.

Patrik Hálek - profesní profil:

Od roku 1990 podnikal v oblasti nákup a prodej zboží, převážně dovoz zboží ze zahraničí do ČR a jeho následná velkoobchodní i maloobchodní distribuce na českém trhu. V roce 1996 rozjíždí projekt nestandardní distribuce pro společnost WARNER BROS ČR. V této souvislosti přebírá zodpovědnost za další pravidelnou distribuci zboží s full servisem, které zajišťuje prostřednictvím nových mobilních technologií prodeje a kvalitních obchodních zástupců.

V roce 2006 přichází do společnosti GOLEM FINANCE s cílem doplnění a rozvoje prodejní sítě. Definuje standardy spojené s kvalitou hypotečních makléřů a jejich službou, aby bylo možno dosáhnout nastavených strategických cílů značky GOLEM FINANCE. V 2007 se stává společníkem ve společnosti GOLEM FINANCE.

Václav Ostatek - profesní profil:

V oboru hypotečního financování působí od roku 2006, kdy vstoupil do firmy GOLEM FINANCE, založené jeho synem Liborem Ostatkem. Do té doby působil v manažerských pozicích ve velkých strojírenských firmách, nejdříve v Poličce a následně v Praze, kde měl na starosti úsek nákupu a později obchod. Ve firmě GOLEM FINANCE je spoluzodpovědný za oblast získávání nových spolupracovníků a rozvoj stávajících hypotečních makléřů. Je jedním ze společníků firmy.

Potřebujete poradit s hypotékou?
Nebo se chcete podělit o zkušenost
s našimi službami a prací hypotečních
makléřů? Napište nám nebo zavolejte.


telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required