Byla jsem nadmíru spokojena

Datum: 17.1.2014
Autor: Ivana Složilová
Ráda bych Vám poskytla zpětnou vazbu k práci paní Jany Šestáková, DiS., hypoteční specialistky pobočky Golem Finance se sídlem v Opavě, která mi před pár týdny až měsíci pomáhala s vyřizováním hypotéky.

S její prací jsem byla (a v současné době stále jsem) nadmíru spokojena. Paní Šestáková pracuje a jedná přesně tak, jak uvádí na internetových stránkách – „společně to zvládneme s úsměvem". Její přímé, jasné a přirozené chování bylo to, co ve mně okamžitě vzbudilo důvěru, kterou jsem doposud k hypotéčním specialistům neměla. Okamžitě jsem si jí oblíbila a s naprostou důvěru ji svěřila do rukou plánování mé hypotéky, která mě zatíží na značnou část života. Pomohla mi vybrat tu nejlepší variantu, vše selským rozumem vysvětlila a vždy byla v případě nejasností připravena znovu a znovu vysvětlovat tak, abych jako klientka přesně věděla, co se právě řeší a proč.

Momentálně žiji v Praze, kupovala jsem byt v Kladně a trvalé bydliště nedaleko Opavy, což nám dosti komplikovalo celou komunikaci a vyřizování všech záležitostí. Nemluvě o tom, že celý prodej probíhal přes realitní kancelář, což byla další nemalá komplikace. Přesto byla paní Šestáková schopna a ochotna mi poskytnout maximální servis, vyjít vždy vstříc a vše potřebné zařídit v co nejrychlejším čase. Za to jí patří můj obrovský dík a já pevně věřím, že budeme do budoucna v kontaktu nejen kvůli financím, ale rovněž jako „kámošky na kafe".