Děkujeme za ochotu, trpělivost, obětavost, lidskost a za perfektní profesionalitu

Datum: 10.4.2013
Autor: Veronika Caisová
Na paní Janekovou jsem dostala doporučení od kamarádky. Chtěla jsem poradit s životními pojistkami, spotřebitelskými úvěry a hypotékou, kterou jsem měla společně s rodiči. Hypotéka byla v kombinaci se životním pojištěním. Splátky všeho byly dost zatěžující. Paní Janeková mi navrhla refinancování a tím snížení splátek.

Projednala jsem to doma a pozvala ji k nám, protože se blížil termín změny úrokové sazby. Maminka se ale dávno před touto schůzkou radila se svým poradcem. Když paní Janeková řekla mamince, že nelze použít způsob úhrady kombinované hypotéky tak, jak jí to poradce navrhl, nevěřila jí.

Sledovala jsem marné vysvětlování paní Janekové, nevěřící maminku a čekala, kdy paní Janeková zaklapne počítač a následně třískne dveřmi, nebo ji máma vyprovodí ze schodů. Obdivuji trpělivost a nervy paní Janekové, že to nevzdala. Napjatá situace u nás doma byla ještě několik dnů a nedala nám skoro spát. Po nekonečném probírání daných možností jsme se dohodli, že se obrátíme na paní Janekovou. Volala jsem jí trochu s obavami, že mě odmítne, ale byla velice ochotná. Času nám zbývalo málo, navíc se blížili vánoce , ale paní Janeková pro své klienty udělá i nemožné.

Splatili jsme všechny půjčky, refinancování jsme zvládli v termínu, maminka je spokojená a já mám o hodně nižší splátku. Paní Janekové patří náš velký dík za ochotu, trpělivost, obětavost, lidskost s jakou ke všem přistupuje a za perfektní profesionalitu.