Paní Zemčíková zařídila vše za nás

Autor: Vašek Joch a Jana Milošová
V letošním roce jsme se s přítelkyní dali do stavby našeho vysněného domečku a potřebovali jsme si vyřídit hypotéku na jeho výstavbu - po dlouhém chození za informacemi po bankách, jsme byli ztraceni ve vlnách informací a hlavy se nám s toho všeho motali.

Nakonec (už ani nevíme jak) jsme se dostali ke kontaktu na paní Zemčíkovou a tím se situace obrátila.
Paní Zemčíková si od nás v její kanceláři vyslechla naše požadavky a představy o hypotéce na náš domek a jeli jsme domů s takovým tím pocitem "no uvidíme". 

Naším překvapením bylo, že se po pár dnech paní Zemčíková ozvala, že má pro nás několik nabídek z různých bank a tak jsme se sešli a vybrali z nabídek tu, která nám nejvíce vyhovovala po všech stránkách a pak vše paní Zemčíková zařídila za nás! A vlastně i do dnes jsme spolu v kontaktu a i nyní nám stále pomáhá a radí i ohledně čerpání a veškeré nutné komunikace s bankou ohledně hypotéky na náš domek. Nikdy nás před tím nenapadlo,že jsou v naší zemi takové služby, ale i tak si myslíme, že službu, kterou pro nás paní Zemčíková vykonala by možná jiný finanční makléř tak důsledně nevykonal. Nevíme, možná že ano, ale nemůžeme posoudit!

Každopádně tímto paní Hance Zemčíkové ze srdce děkujeme za vše co pro nás udělala a stále dělá a skláníme poklonu nad její prací!!