Cetelem

Společnost Cetelem ČR, a.s. začala spolupracovat se společností GOLEM FINANCE v roce 2008. Pro samotné zahájení vzájemné spolupráce pro nás byla rozhodující důvěryhodnost a transparentnost společnosti, její odbornost, zaměření na financování bydlení a v neposlední řadě profesionální přístup ke klientům.  Přidanou hodnotou je pro nás také kooperace s makléři po celé České republice.

V průběhu partnerství se potvrzuje, že makléři v síti GOLEM FINANCE jsou odborníci, kteří dokážou nalézt pro klienta to nejvýhodnější řešení v otázkách financování a nad rámec běžných činností makléře nabízet vždy i něco navíc, včetně poprodejního servisu.

Je zřejmé, že pro společnost GOLEM FINANCE jsou důležité jak dobré partnerské vztahy, tak vztahy vnitřní. Veškeré úsilí se zaměřuje prioritně na kvalitu práce.

V současné době patří společnost GOLEM FINANCE k našim hlavním partnerům v oblasti B2B2C, nabízející nezajištěné účelové i neúčelové Osobní půjčky. Věříme, že se naše spolupráce bude rozvíjet i nadále úspěšně.

 

Hana Bláhová
Specialista rozvoje obchodu