Bylo naším velkým štěstím setkat se s panem Hálkem/It really was a luck for us to meet our mortgage broker, Mr Halek

Datum: 6.10.2017
Autor: Claudia Montis & Flavio Manunza
Makléř: Tomáš Hálek
Tímto e-mailem bychom chtěli vyjádřit naše poděkování panu Tomáši Hálkovi za všechny služby a pomoc, kterou nám poslytl/ We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us.

Já a můj přítel jsme chtěli po několik měsíců koupit dům. Jelikož jsme oba cizinci, nebylo pro nás jedoduché získat správné informace, jednat s bankami a rozumět jejich dokumentům a protokolům. Především pro nás nebylo vůbec jednoduché pochopit a dosáhnout tak na nejvýhodnější nabídku na trhu hypoték. Proto bylo naším velkým štěstím setkat se s panem Tomášem Hálkem, který se za nás o všechno postaral; našel pro nás nejvýhodnější podmínky pro poskytnutí hypotéky a půjčky a pomohl nám vyřídit veškerou byrokracii s tímto úkonem spojenou (zajištění advokátních služeb a komunikaci s Katastrálním úřadem atd.).

Služby pana Hálka byly na vysoké profesionální úrovni, a to ve všech ohledech. Pan Hálek nás vždy o všem dopodrobna informoval, krok za krokem a s obrovskou trpělivostí (vzhledem k tomu, že nemluvíme česky, bychom to bez něj neměli šanci zvládnout). Před tím, než jsme potkali pana Hálka, jsme téměř vzdali jakékoliv ambice na koupi nemovitosti v České republice, pan Hálek nám ale dokázal svou mimořádnou prací, že by bylo předčasné se tohoto našeho snu vzdát. Já a můj přítel budeme vždy panu Hálkovi velmi zavázáni za veškeré jeho úsilí, díky němuž konečně bydlíme ve vlastním, a určitě jej velmi rádi doporučíme komukoliv (Čechům i cizincům), kteří by si tu rádi pořídili nemovitost.

.........

We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us. 

Me and my boyfriend have been looking for a house for months. As foreigners, it was not easy for us to access the right information and deal with banks and their policies, documents and protocols. Especially, it was not easy to understand what were the best conditions for a mortgage offered by the market and access them. It really was a luck for us to meet our mortgage broker, Mr Tomas Halek, who took care of everything for us, he found the right mortgage and loan and helped with all the bureaucratic part (lawyer, cadaster, etc.).

He provided us with the best professional service, helping in so many ways. He really made sure we were informed and aware of everything we were doing and signing step by step, with incredible patience (we do not speak Czech so without his help we could not have made it) and enthusiasm. It was easy for us to trust him completely: when we were about to give up our idea to buy an house or flat in Czech Republic we met him and he showed us that our dream was still possible by always going the extra mile for us. We will always be thankful to Tomas for the great support we received from him and I will definitely recommend his services to either Czech and foreigner people looking for a flat or house in CZ.