Děkujeme. Svou práci děláte bezchybně, precizně, rychle a lidsky.

Datum: 16.3.2017
Autor: Jan Houžvíček a Ivana Studničková
Makléř: Tomáš Hálek
Rádi bychom tímto příspěvkem, s jehož zveřejněním souhlasíme, vyjádřili naši vděčnost panu Tomáši Hálkovi.

Jako mladý pár jsme se rozhodli najít a zařídit si vlastní bydlení. Hned na počátku veškerého snažení najít, koupit a následně zrekonstruovat byt nám začalo být jasné, že to bude úkol velký a nesnadný. Sehnat byt jsme zvládli sami, ovšem zařídit peníze na realizaci už bylo nad naše síly. Vzpomněli jsme si tedy na pana Hálka, nezávislého hypotečního specialistu, který nám už v minulosti pomohl jak svými znalostmi, tak svým lidským a srozumitelným přístupem.

Obrátili jsme se na něj a během dvou příjemných sezení, na kterých nás seznámil snad úplně se vším, co bylo třeba vědět, bylo rozhodnuto. Pan Hálek se tedy pustil do zařizování nejen hypotéky, ale i úvěru a my už se nemuseli o nic starat. Vzhledem k tomu, kolik starostí jsme měli jinde, to byla obrovská pomoc. Pan Hálek se ukázal být naprosto samostatný, konzultoval s námi jen podstatné záležitosti a i přesto, že jsme úvěr ještě upravovali, vše probíhalo hladce. Jednoduše řečeno, ačkoli jsme se v řešení hypotéky a úvěru neangažovali, přesto jsme se mohli spolehnout, že pan Hálek vše zařídí tak, jak si přejeme a jak je to správně.

Nyní už je byt náš a nezbývá nic než poděkovat těm, kteří nám s jeho získáním pomohli. Pane Hálku, jsme rádi, že jste nám zařizoval hypotéku i úvěr právě Vy, protože svou práci děláte bezchybně, precizně, rychle a lidsky. Děkujeme za Váš čas, za Vaší snahu a za skvěle odvedenou práci.