Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem

Datum: 18.1.2017
Autor: Romana Šindelková
Jedním dechem a od srdce mohu říci, že tato pro mě velmi vážená dáma je člověkem na svém místě. Empatická a energická žena s perfektním profesionálním přístupem, nadhledem a jednáním.

Za jakékoliv denní hodiny jsem se na ní mohla obrátit s dotazem či myšlenkou. Hledaly jsme spolu cestu nebo možnost, kterou jít a vyjít z daného problému. A pokud už jsme na narazily na nějakou překážku, velice ochotně se snažila hledat jinou náhradní (alternativní) cestu. Byla a stále je mi nápomocna v mých krocích, týkajících se finanční sféry. Tedy v normálním životě pro ni neznamená, že pokud vyřeší daný problém, tak podpisem smlouvy pro ní klient odchází a již nejsou v kontaktu. Právě opak je pravdu.

Nikdy jsem se nesetkala z tak úžasně positivním člověkem jako je p. Šestáková. Doslova a do písmene, při naší první schůzce vlila do mých žil naději a tuto naději přeměnila díky své píli a nekončící práci na skutečnost. A pokud to vezmu úplně doslovně. Kontakt na p. Šestákovou jsem dostala během jednoho pátečního odpoledne, při cestě z práce. Nechtěla jsem již "otravovat" a tedy její číslo si založila k pozdějšímu kontaktu (po víkendu). O necelou hodinu později mě kontaktovala sama p. Šestáková a po hodinovém telefonickém rozhovoru jsme byly domluveny na dodání potřebných podkladů pro řešení daného problému. Druhý den ráno mi p. Šestáková sdělila hned několik možností, jak je možné daný problém řešit.

Opravdu jsem se nesetkala s tak positivním přístupem k práci a řešení problémů. Pokud bych to mohla říct lidsky, tak já říkám o p. Šestákové, že je moje "Andělka" a na otázku zda bych p. Šestákovou někdy, někomu doporučila? Za mě milión krát ANO - DOPORUČILA a z celého srdce..

Myslím si, že mít tak úžasného, pracovitého a empatického člověka v týmu je tou největší výhrou. Přeji Vám ať máte v týmu více takových lidí jako je p. Šestáková