Reference klientů

6.10.2017

Člověk na svém místě, který dokáže i nemožné

Petr Juzek
Makléř: Jan Mikisek
Dobrý den, chtěl bych touto cestou opět poděkovat p. Janu Mikiskovi za jeho profesionální přístup při řešení již druhého hypotečního úvěru.

Makléř:

6.10.2017

Bylo naším velkým štěstím setkat se s panem Hálkem/It really was a luck for us to meet our mortgage broker, Mr Halek

Claudia Montis & Flavio Manunza
Makléř:
Tímto e-mailem bychom chtěli vyjádřit naše poděkování panu Tomáši Hálkovi za všechny služby a pomoc, kterou nám poslytl/ We would like to spend few words to thank Mr Tomas Halek for the great services he provided to us.

22.9.2017

Je to úžasný člověk na svém místě

Petra Rapčanová
Makléř: Lubomír Daněk
Chci poděkovat panu Daňkovi z Jihlavy za skvělý přístup a pomoc jak nám s hypotékou, tak rodičům s refinancováním hypotéky. Je to úžasný člověk na svém místě. Určitě pana Daňka budu doporučovat dál a v případě potřeby se k němu vracet.

19.9.2017

Poděkování za profesionální a lidský přístup, pochopení a bleskové vyřízení hypotéky

Marek Kužílek
Makléř:
Vážená paní Vymětalíková, jsem opravdu rád, že jsme zvolili pro dlouhodobou spolupráci společnost GOLEM FINANCE a navíc, že tuto společnost zastupujete právě vy.

25.8.2017

Vážíme si vaší pomoci a trpělivosti

Ilona a Tomáš Jordákovi
Makléř:
Chtěla bych Vám za celou rodinu poděkovat za Vaše služby a rady. Velice si vážíme Vaší pomoci a trpělivosti a moc Vám děkujeme za Váš čas a ochotu. Rádi jsme Vás poznali a děkujeme Matějovi, že nám Vás doporučil. Přejeme další úspěšné případy.

23.8.2017

Vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila

Filip Klimeš
Makléř:
Rádi bychom poděkovali paní makléřce Martině Vomáčkové za pomoc při řešení našich specifických potřeb, vše nám ochotně, trpělivě a profesionálně vysvětlila a nabídla konkrétní možnosti řešení. Jejích služeb rádi využijeme i příště.

15.6.2017

Profesionální a současně lidský přístup

Milan Václavík
Makléř:
Velmi bych Vám chtěl touto formou poděkovat za Váš profesionální a současně lidský přístup ohledně naší hypotéky k pozemku. Také bych Vám chtěl poděkovat za Vaší vytrvalost a shovívavost, jelikož jsme nebyli úplně jednoduchými klienty. S hypotékou na dům počítáme s Vámi :-).

2.6.2017

Oceňujeme rychlost a perfektně zvládnutou komunikaci s bankou

Ing. Petr Povala
Makléř:
Děkujeme za pomoc s hypotékou. Se zpracováním úvěru jsme byli nadmíru spokojení. Oceňujeme hlavně rychlost komunikace a vypracování z Vaší strany, a také, že nebyl pro Vás problém za námi dojet do místa bydliště. A také hlavně za perfektně zvládnutou komunikaci s bankou, především teď na konci, těsně před čerpáním.

31.5.2017

Díky panu Procházkovi jsme si mohli splnit sen o vlastním bydlení

Daniel Petřík
Touto cestou by jsme chtěli poděkovat panu Jiřímu Procházkovi, za skvělé vyřízení hypotéky. Byly jsme moc spokojeni vždy byl příjemný a ochotný, nic jsme nemuseli zařizovat, jenom jsme podepisovali. A mohly si splnit sen o vlastním bydlení.

26.5.2017

Poděkování za pomoc s hypotékou

Přemysl Holeš
Dobrý den, paní Čechlovská, tímto chci Vám a Vašim kolegyním poděkovat za pomoc při řešení a sjednání hypotéky. Přeji, ať se Vám všem daří.

16.5.2017

Profesionalita, preciznost a vysoká úroveň jednání

Jan Martinů
Makléř:
Paní Martina Vomáčková mi vysvětlila podrobně získání hypotečního úvěru, význam všech parametrů a následně mě celým procesem provedla až k úspěšné koupi nemovitosti za velmi výhodných podmínek. Oceňuji u ní profesionalitu, preciznost, vysokou úroveň jednání a časovou flexibilitu a doporučuji každému, kdo chce financovat vysněnou nemovitost hypotékou. Jsem maximálně spokojen.

16.5.2017

Poděkování za úžasnou pomoc

Stanislav Grom
Chtěli bychom velice poděkovat panu Tomáši Dvořákovi za úžasnou pomoc při pořízení hypotéky, s nim jsme během celého procesu cítili jistotu že všechno se nám podaří.

4.5.2017

Vše proběhlo rychle a bez komplikací

Lada S.
Dobrý den, touto cestou bych moc chtěla poděkovat paní Michaele Bartošové za zprostředkování hypotéky.

6.4.2017

Díky zkušenostem a rychlé práci pana Hálka, se vše vyřídilo

Lenka Molková
Makléř:
Když jsme se s přítelem rozhodli koupit dům, velkým otazníkem bylo, kdo nám zařídí hypotéku. Ani já ani přítel jsme na to neměli moc čas a ani chuť. Neváhala jsem tedy, když mi kamarádka doporučila pana Hálka.

6.4.2017

Děkujeme. Svou práci děláte bezchybně, precizně, rychle a lidsky.

Jan Houžvíček a Ivana Studničková
Makléř:
Rádi bychom tímto příspěvkem, s jehož zveřejněním souhlasíme, vyjádřili naši vděčnost panu Tomáši Hálkovi.

23.2.2017

Moc děkujeme za vaše služby, přístup a ochotu

Radka Bukovjanová, Jakub Mach
Chtěli bychom poděkovat především paní Bartošové a týmu v Jihlavě. Vše za nás profesionálně zařídili. Byli jsme mile překvapeni a hlavně celkově spokojeni s naším ušetřeným časem.

11.2.2017

Díky paní Bartošové jsme docílili těch nejlepších podmínek

František Chalupa
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat Michaele Bartošové za pomoc při refixování hypotéky. Díky paní Bartošové jsme docílili těch nejlepších podmínek a to je úroková sazba (nejnižší, co byla možná), snížení pojištění a zrušení nesmyslných bodů (nevýhodné pro klienta) ve smlouvě původní, a to na pobočce banky nebylo možné.

7.2.2017

Poděkování za profesionální a milý přístup

Martina Picko Baumannová
Děkuji za perfektní servis, který jste nám poskytla a také naprosto profesionální a velmi milý přístup.

6.4.2017

Poděkovat za profesionální přístup při zpracování hypotéky

Milan Kopta
Makléř:
Chtěl jsem Vám touto cestou pane Hálek poděkovat za profesionální přístup při zpracování hypotéky, které mi ušetřilo mnoho času a nervů.

1-20/182 page: 1 [ ]

Můžeme Vám poradit nebo pomoci?
Kontaktujte nás...

telefon [777 702 700] 777 702 700
mail []

required

required