Obchodní tým

Pavlína Mikešová

Pavlína Mikešová

Obchodní asistentka

Telefon: 272 103 218
Mobil: 777 702 700
E-mail:

Ve společnosti GOLEM FINANCE na pozici Asistentka obchodu pracuji od léta 2008. Mou hlavní pracovní náplní je podpora hypotečních makléřů v naší síti – zajišťování školení v bankách a stavebních spořitelnách, organizace firemních akcí. Jednou z dalších činností je správa přijatých poptávek po financování bydlení.

Roman Marek

Roman Marek

Obchodní manažer

Mobil: 725 973 999
E-mail:

Pro společnost GOLEM FINANCE vyhledávám nové potencionální kolegy hypotéční makléře v regionu Severovýchodní Čechy. Monitoruji vývoj v regionu a zajišťuji další rozvoj obchodní sítě společnosti. Pokud Vás hypotéky baví a hledáte pro klienty nejlepší a nejvýhodnější řešení, rád se s Vámi sejdu.

Tomáš Hálek

Tomáš Hálek

Obchodní manažer

Mobil: 739 592 344
E-mail:

Nejde znamená nechce se mi

Pro firmu GOLEM FINANCE zajišťuji rozvoj obchodní sítě formou vyhledávání vhodných kandidátů na pozici hypoteční makléř, následnou komunikaci s potencionálními kolegy, kteří mají zájem a vůli se v odvětví financí specializovat na obor financování bydlení. Další etapou mé činnosti je regionální péče o kolegy v oblasti rozvoje obchodních aktivit. Práci s lidmi vnímám jako nejsložitější, ale zároveň nejkrásnější.