Srovnání dvou hypoték

Nástroj, který vám nabízí porovnání dvou variant financování ve všech parametrech a zároveň umožní modelaci hypotéky v průběhu splácení.

Hypotéka 1

%
let

Hypotéka 2

%
let
:
:
:
:
:
:
letech
:
:
:
letech
:
:
:

* Jedná se o nominální hodnotu nezahrnující v sobě časovou hodnotu peněz, ani možnou změnu parametrů úvěru v průběhu doby splácení.

Získat nezávaznou nabídku

Získat nezávaznou nabídku

 - takto označené údaje jsou povinné
required
required 
required
 

 

Propočty z tohoto kalkulátoru budou odeslány v příloze vaší poptávky, kterou zasíláme v kopii na vámi zadaný e-mail.
Na vaši potávku budeme reagovat v pracovních dnech do 24 hodin.

Uvedené údaje se týkají účelových hypoték, které nepodléhají regulaci zákona o spotřebitelském úvěru. Výsledné propočty této hypoteční kalkulačky jsou orientační, vycházejí z vámi zadaných údajů a mohou se lišit v závislosti na typu úvěru, způsobu splácení a variantě čerpání. Přesný výpočet a informaci o veškerých poplatcích vztahujících se k vaší hypotéce vám velice rád poskytne náš hypoteční makléř.

Upozorňujeme, že konečné schválení úvěru je vždy v pravomoci banky, která může v procesu zpracování úvěru změnit příslušnou úrokovou sazbu či další parametry úvěru.

 

Nejlepší sazby hypoték

1 rok1,64 %
3 roky1,49 %
5 let1,49 %
Variabilní1,39 %

Realitní magazín

Realitní magazín

Aktuální číslo ke stažení

Slovníček pojmů

Čerpání

Čerpání je převod prostředků, které jsou smluvně přislíbeny úvěrovou smlouvou. K čerpání hypotéky dochází po splnění smluvně stanovených podmínek (např. pojištění nemovitosti a vinkulace pojistky, vklad zástavy, atd.). Technicky se úvěr čerpá v tom okamžiku, kdy banka posílá prostředky na účet klienta, prodávajícího, apod. Tranše je každé jednotlivé čerpání úvěru. Čerpání probíhá buď jednorázově, nebo v několika tranších např. u výstavby (na pozemek, na hrubou stavbu, atd.), to znamená po několika částech.

Slovníček pojmů